kategoria: A600
[#1] Plipbox
Witam szanownych amigowcow!
Kupiłem plipbox (czekam na przesyłkę). Czy moglibyście mi napisać linki do plików które będę potrzebował, coś nie mogę znaleźć. Czy network boot disk wystarczy?
[#2] Re: Plipbox

@Grysia, post #1

https://lallafa.de/blog/amiga-projects/plipbox/
plipbox.device - sterownik plipboxa, który należy umieścić w devs:networks/, po czym dokonać należytej konfiguracji wybranego stosu TCP.

na przyszłość polecam nauczyć się:
a) obsługi googla,
b) obsługi wyszukiwarki na PPA,
c) języka obcego, ze wskazaniem na angielski.
1
[#3] Re: Plipbox

@snajper, post #2

Czy na tej stronie mogę pobrać plipbox.device. Gdzie on jest schowany bo nie mogę znaleźć. Tam są opisane tylko firmware do plipbox.
[#4] Re: Plipbox

@Grysia, post #3

i właśnie temu służy punkt c).




zakładam, że obsługę archiwów masz opanowaną.
1
[#5] Re: Plipbox

@snajper, post #4

Tak, serdecznie dziękuję 😀😀😀😀
[#6] Re: Plipbox

@Grysia, post #1

Będzie potrzebny jeszcze stos TCP/IP. Polecam Youtube albo artykuły na PPA.
No i oczywiście same programy korzystające z Internetu. Najlepsze źródło to Aminet.

I ważna sprawa - konfiguracja Amigi Kolegi: A600, 2MB CHIP, Furia, WB 3.1.4,

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2022 13:20:54 przez pong777
[#7] Re: Plipbox

@Grysia, post #1

Networkboot wystarczy do przetestowania czy jest połączenie poprzez plipbox że "światem zewnętrznym"
[#8] Re: Plipbox

@Norbert, post #7

Sukces! Zainstalowałem Miami ,tylko nie wiem jaką wpisać nazwę hosta?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem