kategorie: A1200, A500, A600
[#1] TinyLauncher - Covers
Cześć,
Mam pytanie.
Udało się Wam ustawić tak, żeby na liście gier były wyświetlane covery z gry?
Może coś źle rozumiem, ale jest napisane, że program obsługuję okładki, zdjęcia, więc chyba ma to działać jak na iGame, po lewej stronie lista po prawej obrazek z gry. Tak?
Zatem ściągnąłem listę już przygotowanych coversów pod TinyLaunchera ECS(paczka 280mb), wrzuciłem je do katalogu na coversy: DH0:S/TinyLauncher/Covers
Nazwałem je tak jak kazał autor czyli dla gry 1869PL obrazek ma się nazywać jak plik slave + SCRx (x - liczba od 1 -3 - można dać 3 obrazki) a slave nazywa się 1869PL.slave więc mam pliki o nazwie 1869PL_SCR0, 1869PL_SCR1, 1869PL_SCR2 (już w tej paczce są poprawnie ponazywane).
Przeskanowałem ponownie listę gier, a żadne obrazki się nie wczytują. Czy coś robię źle czy tych coversów jest jakiś inny zamysł?
Poniżej printscreeny:







Ostatnia aktualizacja: 19.09.2022 16:43:25 przez Biegu86
[#2] Re: TinyLauncher - Covers

@Biegu86, post #1

Obrazki są wyświetlane, ale nie na liście gier, tylko osobno, po najechaniu na tytuł gry z pewnym opóźnieniem wczytuje się okładka.
1
[#3] Re: TinyLauncher - Covers

@km-l, post #2

U mnie niestety nic nie wyskakuję. Ile wynosi opóźnienie? Tak już nawet 30 sekund mruga mi napis gry, a żaden obrazek się nie pojawia. Tzn może nie bardzo rozumiem, jak nie na liście GAMES (tam, gdzie wybieramy gry), to gdzie te obrazki mają się pojawiać?

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2022 17:04:58 przez Biegu86

ok już wiem! :)
Nacisnąłem klawisz C pojawił się napis COVERS:ON i teraz po jakimś czasie pokazują się obrazki.
Dziękuję! :)

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2022 17:06:55 przez Biegu86
[#4] Re: TinyLauncher - Covers

@Biegu86, post #3

tinylauncher jest napisany w amosie. ma wiele wad. jesli jestes w stanie uzyc igame to uzywaj igame. dobrze zrobiony wb + igame + mui nie powinno uzyc wiecej ramu niz amos + tinylauncher

a najlepiej to uzyc imp3 zamiast wszystkiego powyzej imho

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2022 21:06:39 przez juen
1
[#5] Re: TinyLauncher - Covers

@Biegu86, post #3

Jeśli te covery nie są Ci niezbędne do życia szeroki uśmiech, możesz jeszcze sprawdzić bardzo fajny launcher o nazwie WHDLoadMenu. W standardowym trybie przypomina LazyBench'a, ale ma też fajną animowaną wersję (do wyboru przy instalacji).


Ostatnia aktualizacja: 19.09.2022 22:00:07 przez AmiClassic
[#6] Re: TinyLauncher - Covers

@juen, post #4

igame uzywalem na emulacji mocnego konfigu, gdy ustawilem konfig mojej amigi dzialal tragicznie. Nie wiem moze werska w classicwb full byla jakas lepsza, ale jakos ten igame mnie nie przekonał, co prawda obrazki pod niego już mam zrobione ale jakos ten tinylauncher bardziej mi sie podoba. Taki amigowy jest.
[#7] Re: TinyLauncher - Covers

@AmiClassic, post #5

To wygląda jak menu ps3. Ładne ale mi do amigi nie pasuje jakoś.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem