kategorie: Mediator, Programy, Sprzęt
[#1] Picasso96 i wyłączenie AGA
Mam moją Amigę z mediatorem voodoo i dwa monitory Pal oraz VGA. Po załadowaniu systemu przez złącze euro mam biały obraz. Podejrzewam, że generuje go AGA. Wywaliłem sterownik PAl z monitor ale nic to nie zmieniło. Czy da się to jakoś wyłączyć aby nie szedł przez agatę żaden sygnał?
[#2] Re: Picasso96 i wyłączenie AGA

@Wankowicz, post #1

To jest normalne i nic z tym nie zrobisz.
1
[#3] Re: Picasso96 i wyłączenie AGA

@Wankowicz, post #1

Spróbuj Apoke z parametrami poniżej, ja używam do przełącznia monitora z AGA na RTG z vampirem, może u Ciebie też zadziała, możesz dopisać do user-startup.
Apoke $dff1c2 2 0 >NIL:
Apoke $dff1de 2 0 >NIL:

Apoke jest na aminecie http://aminet.net/package/util/shell/APoke
[#4] Re: Picasso96 i wyłączenie AGA

@Wankowicz, post #1

RemTVModes link
[#5] Re: Picasso96 i wyłączenie AGA

@Wankowicz, post #1

Przestawiając w P96 VideoMode z 15khz na 31khz będziesz przynajmniej miał czarny ekran ok, racja
[#6] Re: Picasso96 i wyłączenie AGA

@Alex, post #3

Podane wartości będą działać ale tylko na kartach Vampire szeroki uśmiech
[#7] Re: Picasso96 i wyłączenie AGA

@BULI, post #5

Sorry, prze-języcznie: to się naywa AMIGAVIDEO i musi być ustawione na 31khz ok, racja
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem