kategoria: A600
[#1] Instalacja aweb
Pobrałem instalacje aweb z aminetu (aweb3.5.09_68k_20070721.lha) po wypakowaniu i instalacji aweb nie uruchamia się, czegoś brakuje. Proszę o pomoc. Co muszę jeszcze pobrać z aminetu?
[#2] Re: Instalacja aweb

@Grysia, post #1

A co za system posiadasz, bo to o ile pamiętam wymaga systemu z Reaction (3.2, 3.5, 3.9), jak starszy system, to być może pomoże zainstalowanie Class Act.
[#3] Re: Instalacja aweb

@Grysia, post #1

Proponuję readme z aminet do aweba, w którym jest to napisane...
[#4] Re: Instalacja aweb

@MUFA-amigaone-pl, post #2

Zapuścić snupiego i zobaczysz czego brakuje.
Stawiam na mui może jeszcze jakieś dodatki
[#5] Re: Instalacja aweb

@MUFA-amigaone-pl, post #2

Posiadam 3.1.4
[#6] Re: Instalacja aweb

@mwb113, post #4

nie karmić trolla!
5
[#7] Re: Instalacja aweb

@Grysia, post #5

Posiadam 3.1.4


Czyli musisz zainstalować ClassAct.
[#8] Re: Instalacja aweb

@MUFA-amigaone-pl, post #7

A skąd wziąć ten classact?
[#9] Re: Instalacja aweb

@Grysia, post #8

Gdyby tylko istniało repozytorium amigowego oprogramowania na internecie... Nazwalibyśmy je... Hmm... Aminet może?

No ale niestety nic takiego nie ma.
[#10] Re: Instalacja aweb

@recedent, post #9

Ale które archiwum wybrać?
[#11] Re: Instalacja aweb

@Grysia, post #10

Jak to "wybrać"? Skąd? Przecież Aminet nie istnieje, to tylko mój wymysł. Gdyby istniał to pewnie posiadałby wyszukiwarkę, najlepiej w prawym górnym rogu. A potem, jak byśmy już wpisali tam ClassAct to wymyśliłbym, żeby w wynikach wyszukiwania były po prawej stronie opisy danych plików, żeby się nie pomylić Advanced GUI Toolkit z jakimś tłumaczeniem na węgierski albo czymś podobnym.

Kurczę, ale to sobie sprytnie wykombinowałem. Normalnie trzeba opatentować, bo zaraz ktoś coś takiego stworzy i przypisze sobie całą sławę.
3
[#12] Re: Instalacja aweb

@MUFA-amigaone-pl, post #7

Czyli musisz zainstalować ClassAct.

Grysia:
A skąd wziąć ten classact?

Masakra

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2022 15:39:02 przez AmiClassic
[#13] Re: Instalacja aweb

@recedent, post #11

Już sobie pobrałem classact33 nie ma w nim pliku instalacyjnego jak to zainstalować. Jak klikam na aweb podaje komunikat że nie ma button.gadged. w tym co pobrałem jest taki plik może trzeba go skopiować tylko gdzie? Proszę o pomoc.
[#14] Re: Instalacja aweb

@Grysia, post #13

Jak nie ma instalatora, to faktycznie trzeba się poddać.
Jednakże jest światełko w tunelu. Może by tak spróbować skopiować zawartość katalogu (folderu po widowsowemu) Classes do systemowego katalogu Classes i tak dalej z wszystkimi katalogami?
[#15] Re: Instalacja aweb

@Kitech, post #14

nie badz glupi! na pewno kopiujac wszystko do sys, mimo ze struktura katalogow jest identyczna to wybuchnie mu Amiga...
niestety w readme jest niewiele napisane, wylacznie to gdzie na aminet jest ten pakiet z instalatorem. szkoda

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2022 20:20:34 przez juen
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem