kategoria: A1200
[#1] oprogramowanie do karty warp
Kupiłem niedawno kartę warp do a1200 myślałem że wszystko będzie ok. ale nie działa port hdmi, brak wsparcia systemu gotowego do karty, wiesza się komputer niezgodna karta ze starymi grami wymagania system 3.2.1 ten niezgodny, trzeba podmieniać pliki ze strony CS-Lab za 2650 plus procesor nie jest tego warta totalny niewypał od producenta. Karta trudna do skonfigurowania nie polecam lepsza ACA 1233 i scandobler 100 razy i dużo tańszy

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2022 17:42:52 przez flumen1
[#2] Re: oprogramowanie do karty warp

@flumen1, post #1

Nie chce brzmieć jak ktoś z elektrody, ale nie rob tak.

żółta kartka
3
[#3] Re: oprogramowanie do karty warp

@flumen1, post #1

Zakładasz drugi raz ten sam temat. Nie potrafisz zainstalować systemu i wrzucić niezbędnych plików które są dostępne na stronie cs-lab? Instrukcja jest również. Nie oczekujesz chyba , ze producent będzie wysyłał kartę z zainstalowanym systemem?.

Proszę: link instrukcja

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2022 18:17:38 przez JakubH_
[#4] Re: oprogramowanie do karty warp

@flumen1, post #1

Przechodziłem to samo ostatnio, więc chętnie pomogę.

Teraz napisz czy chcesz zainstalować system (bo do tego wszystko zmierza) na karcie CF, microSD czy inaczej? Czy raczej nie chcesz przeinstalowywać systemu?

Bo z tego co się orientuję, potrzebujesz zasadniczo:

- bibliotek MMU -- znajdują się na dyskietkach 3.2 i na Aminecie
- biblioteki 060 -- znajduje się na dyskietkach 3.2 i na Aminecie
- opcjonalnie (do instalacji microSD) biblioteki warpSD.device -- znajduje się w oprogramowaniu ze strony CS-Lab
- biblioteki warpUSB.device -- znajduje się w oprogramowaniu ze strony CS-Lab

Przydatne też są narzędzia:

- WarpTool -- znajduje się w oprogramowaniu ze strony CS-Lab (może wymagać MUI)
- WarpDiag -- znajduje się w oprogramowaniu ze strony CS-Lab (może wymagać MUI)
2
[#5] Re: oprogramowanie do karty warp

@_DiskDoctor_, post #4

Bez przeinstalowania systemu mam Workbench 3.1 zainstalowany więc co muszę zrobić ?
[#6] Re: oprogramowanie do karty warp

@flumen1, post #5

Na karcie SD
[#7] Re: oprogramowanie do karty warp

@flumen1, post #6

No to na karcie SD to ja wkopiowałem warpSD.device do dysku OS3.2 HDInstall do katalogu Devs. Ale tam nie ma miejsca na dyskietce, tak więc przeniosłem coś w stylu CDROMDevice na inną dyskietkę i wtedy się dało.

Potem trzeba zrobić to:

https://forum.agedcode.com/viewtopic.php?t=38

Tam ważny jest jeden rysunek.

I to w zasadzie powinno wystarczyć, potem się udaje łatwo zainstalować na microSD OS33.2 z dyskietki.
[#8] Re: oprogramowanie do karty warp

@_DiskDoctor_, post #7

Witam czy mógłbyś podesłać mi gotowy system przygotowany do warpa 1260 i wysłać na meila flumen1@gmail.com ?
[#9] Re: oprogramowanie do karty warp

@flumen1, post #8

Nie ma sprawy.
Podeślij Warp1260 do mnie, to przygotuje Ci system.
Kartę odeślę jak już system będzie gotowy.
10
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem