kategorie: CD32, Sprzęt
[#1] Karta graficzna do CD-32
No właśnie. Czy teoretycznie jest to możliwe? Np. poprzez modyfikację TerribleFire? Prosze nie rzucać tekstami, że to „sztuka dla sztuki”, bo takie jest obecnie całe amigowanie. Interesują mnie wypowiedzi speców od elektroniki.
1
[#2] Re: Karta graficzna do CD-32

@OSH, post #1

jesli ten konwerter do złącza cpu z a1200 dziala to mozesz podpiąć blizzardppca i potem bvision, albo mostek zorro2 lub 3 (wymagana karta cpu z a4000) i dowolna karte na zorro
[#3] Re: Karta graficzna do CD-32

@michal_zukowski, post #2

To juz predzej przez modyfikacje WARP1260.

Pytalem kiedys. Maja wyjsc testowe WARPy do CDTV. Wiec rownie dobrze moga przerobic WARP1260 na WARP-CD32-60.
[#4] Re: Karta graficzna do CD-32

@michal_zukowski, post #2

Jaki konwerter?
[#5] Re: Karta graficzna do CD-32

@OSH, post #4

1
[#6] Re: Karta graficzna do CD-32

@_DiskDoctor_, post #3

Cholera, to po kiego by mi była TF360...
[#7] Re: Karta graficzna do CD-32

@OSH, post #6

Z TF360 nie ma problemu - sprzeda się :)
Najpierw musisz kupić to.
Potem wyjąć procka z TF360 i wysłać do Cs Labu ( przygotuj worek z kasą ).
Tam Ci kartę Warp1260 zrobią.
Przyjedzie do Ciebie, sprawdzisz czy to w ogóle działa i co warta jest ta RTG :) w Amidze.
Następnie jakaś recenzja się przyda dla zainteresowanych :).

aaa nie wiem czy nie będziesz potrzebował takiego Risera - czy te Riser-y od Kipper2k są kompatybilne z tą przelotką CD32 - A1200

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2022 05:21:18 przez RokiS

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2022 05:22:06 przez RokiS
[#8] Re: Karta graficzna do CD-32

@RokiS, post #5

warp ma odwrotnie procesor i radator , wiec raczej nie wejdzie
[#9] Re: Karta graficzna do CD-32

@OSH, post #1

Z tego co pisałeś wcześniej zależy Ci na emulacji maka, więc może karta Grafitti będzie czymś wartym rozważenia.
Nie mniej u mnie na TF1260 mak śmiga jak szalony w 640x512 z deinterlacerem w postaci gbs - control. Może to też być jakaś opcja.

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2022 09:13:50 przez Mir3k
[#10] Re: Karta graficzna do CD-32

@Mir3k, post #9

Grafiiti nie bardzo, bo jednak ja chcę pełnego RTG, a nie protezy. Na Maku mi zależy owszem, ale jednak chcę tez korzystać z RTG pod systemem i odpalać gry wymagające RTG do rozsądnego działania pod Amigą.
1
[#11] Re: Karta graficzna do CD-32

@RokiS, post #5

Ciekawe czy IDE w tym adapterze działa na gołej CD32?
[#12] Re: Karta graficzna do CD-32

@OSH, post #10

W tych filmach jest pokazana pierwsza wersa adaptera bez IDE





Ostatnia aktualizacja: 20.12.2022 22:19:46 przez ] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem