kategoria: A2000/A3000
[#1] Amiga-N2630






3
[#2] Re: Amiga-N2630

@Dorian3d, post #1

[#3] Re: Amiga-N2630

@Dorian3d, post #2

Dobrze, że autor poprawił oryginalne timingi bo ta karta nie działa na 50mhz. Dodatkowo C=2630 ma jeszcze port 32bitowy. Oczywiście tutaj podłączyli pamięć Z3 co się chwali, ale jakby pójść dalej i wypuścić port od A1200 albo pojedyncze Zorro3 to byśmy prawie podbili A2000 do A3000. Np. można by było podłączyć mediatora albo jakąś grafę na Zorro3.

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2022 21:15:19 przez michal_zukowski
[#4] Re: Amiga-N2630

@michal_zukowski, post #3

uważaj za chwilę pewien profesor GIK z tego forum Cię zaatakuje , mnie nie omal zabił po takim stwierdzeniu jak twoje wyżej
2
[#5] Re: Amiga-N2630

@StaszkoZbogdańca, post #4

Nie rozumiesz co rzookol miał na myśli.
Ale nie przejmuj się, nie oczekiwałem.
4
[#6] Re: Amiga-N2630

@michal_zukowski, post #3

No karta fajna, tylko u mnie działa TF536 i w sumie więcej mi nie trzeba.

Z tyłu karty jest dużo miejsca, to mogli dodać wyjście ATA44pin. Każdy by sobie wlutował jakie potrzebuje.
Jak na 50Mhz 7Mips to tak sobie, no ale to nie ostateczna wersja i nie ostatni screen z Sysinfo.
[#7] Re: Amiga-N2630

@snifferman, post #6

Tu bardziej chodzi o to, że jest zgodna z C=2630 więc pójdzie Amix.
[#8] Re: Amiga-N2630

@snifferman, post #6

Na podstawie kodu z git widać że autor nie korzysta z trybu synchronicznego dostępu do pamięci i ma wyłączony tryb burst.. więc jak dla mnie i tak jest szybko. Sądzę że jak skorzysta z powyższych to będzie powyżej 10 mips.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem