kategoria: A2000/A3000
[#1] Pamięć do karty C= 2058
Mam tę kartę z 4 mb, i chciałbym ją rozszerzyć do maksymalnego 8 mb. Wiem że trochę to nie ma sensu, ale mimo wszystko. Karta bierze pamięć dip. W mojej kości są TMS4C1024-10N. Czy jest jakiś dostępny tanie zamiennik takich dipów, które zadziałaja z tą kartą?
[#2] Re: Pamięć do karty C= 2058

@Ralpheeck, post #1

O ile dobrze sprawdziłem jest do DRAM 1Mx1 100ns i takich kości musisz szukać w takiej obudowie jak potrzebujesz (DIP)
[#3] Re: Pamięć do karty C= 2058

@Ralpheeck, post #1

Również się podepnę pod temat, niedawno zdobyłem taką karte- stan nieznany. Niemniej warto by było „uzupełnić” braki OK
[#4] Re: Pamięć do karty C= 2058

@Bartek2075, post #3

Na Utsource są kości TMS4C1024-10N (dip 18) po $1.8 za sztukę. Z wysyłką wyjdzie jakieś $40 za 4 mb :(
[#5] Re: Pamięć do karty C= 2058

@Ralpheeck, post #4

W de widziałem karty Fast 4MB do A2000 za 55e, więc chyba lepiej będzie sobie kupić drugą, przełożyć pamięć i pustą schować do szuflady
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem