[#31] Re: PiStorm i CDTV

@Artur Jarosik, post #30

To znaczy że nie widać żadnego urządzenia pod cdtv.device ?
A.
Czy cdtv.device jest widoczne w systemie (z pistoletem) ?
[#32] Re: PiStorm i CDTV

@_arti, post #4

Arti jak to jest w końcu z tym PiStormem i CDTV? Działają napędy z tymi nowymi bootromami, czy przy tej karcie nie pomaga? I jak z montażem? Montowałeś jakiś adapter żeby się zmieściło w obudowie?
[#33] Re: PiStorm i CDTV

@kwaku85, post #32

Działają napędy z tymi nowymi bootromami, i wszystkimi kickami,

ale coś sam pistorm miesza i są problemy
:)
[#34] Re: PiStorm i CDTV

@kwaku85, post #32

Ja na razie odstawiłem projekt z braku czasu i działającego RPi więc nie wiem.
[#35] Re: PiStorm i CDTV

@Cezarykl, post #33

A jest jakaś ciekawa karta z np 030 na rynku która wlezie do CDTV i będzie działać?
[#36] Re: PiStorm i CDTV

@kwaku85, post #35

68030TK_2 - https://youtu.be/UezMVLOLvic na filmie pokazuję kartę w A500, ale w CDTV też działa
1
[#37] Re: PiStorm i CDTV

@wali7, post #36

Fajna karta. Widzę że do samodzielnego montażu. Jest gdzieś takie lego dostępne w komplecie do kupienia? Z płytką i zaprogramowanymi układami?
[#38] Re: PiStorm i CDTV

@kwaku85, post #37

TF536 też są zgodne - jest nawet specjalny wkład na Xylinxa dedykowany do CDTV
Jednak fajnie byłoby mieć pistorma do CDTV z obsługą CD-ROM, który jest chyba największą featurką tej Amigi
[#39] Re: PiStorm i CDTV

@misha, post #38

Tyle że PiStorm chyba na razie działa tak sobie, sporo problemów z nim jest. Dlatego pomyślałem o jakiejś działającej turbince na klasycznym procku.
[#40] Re: PiStorm i CDTV

@kwaku85, post #39

Mnie działa bardzo dobrze.
[#41] Re: PiStorm i CDTV

@kwaku85, post #39

o jakich problemach piszesz ?
[#42] Re: PiStorm i CDTV

@Kwiatki, post #41

Coś czytałem w różnych miejscach o kłopotach ze stabilną pracą czy kompatybilnością. Nie wiem jak to wygląda na dzień dzisiejszy bo sam z PiStorma nie korzystam, ale nie zaobserwowałem żeby wszyscy pozbywali się Vampierzów i innych turbiaczy żeby się na Piburzę przesiąść
[#43] Re: PiStorm i CDTV

@kwaku85, post #42

No to lepiej nie pisać w ten sposób "bo coś czytałeś"
Oczywiście ślepym fanem nie jestem - chociaż mam pistorma i w a500 i w a1200 ale oprócz pojedynczych przypadków, że coś nie działa( działa wolno , albo za szybko) to jest dobrze. Niwątpliwym plusem jest korzystanie z karty graficznej po HDMI jak i szybkiego dysku na karcie.
A kto dzisiaj będzie chciał sprzedać Vampira skoro pod ręką jest pistorm za 1/4 ceny?
Jak ktoś ma Vampira to co najwyżej dokupi pistorma dla testów
[#44] Re: PiStorm i CDTV

@Kwiatki, post #43

A to poniosło mnie widocznie
W takim razie pomyślę nad PiStormem. Tylko jak go w CDTV zamknąć?
[#45] Re: PiStorm i CDTV

@kwaku85, post #44

Potrzebujesz RPi Zero i PiStorma z gniazdem wlutowanym równolegle. U mnie się tak mieści bez problemu.
[#46] Re: PiStorm i CDTV

@_arti, post #45

wrzuć fotkę
[#47] Re: PiStorm i CDTV

@mkdevil666, post #46

Jak w końcu to złożę, to się pochwalę. Narazie leży w kącie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem