kategoria: CD32
[#1] POMOCY POSZUKUJE KOGOS Z OKOLIC TROJMIASTA
Hejka poszukuje kogos z okolic trojmiasta najlepiej z gdanska, kogos kto ma OSSC z orginalnym pilotem. Kupiłem Amige cd 32 z ossc ale bez pilota i szukam bo mam pilot ali expres ale musze go zakodowac z orginalnym POMOCY Paweł
[#2] Re: POMOCY POSZUKUJE KOGOS Z OKOLIC TROJMIASTA

@Pawkli1984, post #1

Firma Animart R. Tchórzewski.
[#3] Re: POMOCY POSZUKUJE KOGOS Z OKOLIC TROJMIASTA

@Pawkli1984, post #1

Jakiego masz teraz pilota?
[#4] Re: POMOCY POSZUKUJE KOGOS Z OKOLIC TROJMIASTA

@Mir3k, post #3

on jest identyczny jak ten od ossc tylko ze jest to pilot kupiony z ali expres i jest on uniwesalny do wszystkiego trzeba go zakodawac
[#5] Re: POMOCY POSZUKUJE KOGOS Z OKOLIC TROJMIASTA

@Pawkli1984, post #4

Czemu nie kupisz do OSSC??
[#6] Re: POMOCY POSZUKUJE KOGOS Z OKOLIC TROJMIASTA

@Pawkli1984, post #4

Jak jest uniwersalny to zakoduj go jako jakiegoś NECA, a potem zaprogramuj przez OSSC
1
[#7] Re: POMOCY POSZUKUJE KOGOS Z OKOLIC TROJMIASTA

@Hubez, post #2

On jeszcze działa?
Zajmuje się jeszcze jakkolwiek Amigą?
Ktoś ma info z pierwszej ręki?
[#8] Re: POMOCY POSZUKUJE KOGOS Z OKOLIC TROJMIASTA

@Daclaw, post #7

Nie. nie zajmuje się juz firma, niestety.
[#9] Re: POMOCY POSZUKUJE KOGOS Z OKOLIC TROJMIASTA

@_DiskDoctor_, post #5

a masz jakies namiary bo na ali expres jest identyczny tylko jest on uniwersalny podróbka trzeba programowac z orginalnego
[#10] Re: POMOCY POSZUKUJE KOGOS Z OKOLIC TROJMIASTA

@Pawkli1984, post #9

Nie masz w domu jakieś innego pilota?

Zobacz czy po użyciu pilota od TV/Dekodera w kierunku OSSC miga dioda led na nim. Jeśli zadziała to skopiuj przyciski z tego pilota i zaprogramuj OSSC.
Jeśli nie to kup programowalny uniwersalny pilot (w sklepach action są fajne po 20 zł) zakoduj go jako tv firmy NEC i skopiuj sobie kody na twój pilot do ossc.

Nie muisz mieć orginalnego pilota. OSSC wykorzystuje protokół NEC IR - wystarczą dowolne sygnały tego typu.
[#11] Re: POMOCY POSZUKUJE KOGOS Z OKOLIC TROJMIASTA

@Hubez, post #2

Jeszcze żyje ta firma? Oooo! ok, racja
[#12] POMOCY POSZUKUJE KOGOS Z OKOLIC TROJMIASTA z PILOTEM DO OSSC
KUPIŁEM SPRZĘT ZA NIEMAŁĄ KASE AMIGE CD 32 TYLKO JEST PROBLEM NIE BYŁO PILOTA DO OSSC, KUPIŁEM UNIWERSALNEGO ALE TRZEBA GO ZAPROGRAMOWAC Z ORGINAŁEM POMOCY CZY KTOS JEST Z OKOLIC TROJMIASTA I MA OSSC Z PILOTEM
[#13] Re: POMOCY POSZUKUJE KOGOS Z OKOLIC TROJMIASTA z PILOTEM DO OSSC

@Pawkli1984, post #12

Przecież tutaj miałeś rozwiązanie podane.
[#14] Re: POMOCY POSZUKUJE KOGOS Z OKOLIC TROJMIASTA z PILOTEM DO OSSC

@Pawkli1984, post #12

Nie krzycz...
2
[#15] Re: POMOCY POSZUKUJE KOGOS Z OKOLIC TROJMIASTA

@Mir3k, post #3

Z ALI EXPRES WYGLADA IDENTYCZNIE JAK Z OSSC ALE JEST UNIWERSALNY I TRZEBA GO ZAKODOWAC
[#16] Re: POMOCY POSZUKUJE KOGOS Z OKOLIC TROJMIASTA

@Pawkli1984, post #15

Czemu piszesz dużymi literami. Zacięła się tobie klawiatura czy jak?
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem