kategoria: A500
[#1] amiga 500 rev 6a kostki pamięci
Cześć wszystkim,
Czy ktoś z was ma na sprzedaż 4 kości pamięci?
Takie które będą pasować w miejsce oryginalnych.
Mam uwalony ram
[#2] Re: amiga 500 rev 6a kostki pamięci

@skofrant, post #1

Musiałbym bardzo głęboko przeszukać włości bo miałem kiedyś kupione 8 kostek, oryginalne siemensa.
1
[#3] Re: amiga 500 rev 6a kostki pamięci

@abcdef, post #2

Bracie szukaj Ja poczekam.
[#4] Re: amiga 500 rev 6a kostki pamięci

@skofrant, post #3

Niestety na włościach nie mam, musiały zostać w domu moich rodziców, mogę sprawdzić ale najwcześniej w niedzielę.
[#5] Re: amiga 500 rev 6a kostki pamięci

@abcdef, post #4

W porzadku jak w hacjendzie swojej nie masz to na spokojnie u rodziców sprawdzisz
[#6] Re: amiga 500 rev 6a kostki pamięci

@skofrant, post #1

jakby Ci się nie udało znaleźć to chętnie odkupię Agnusa 8372A :D

a tak na poważnie, jakby ktoś miał, to ja chętnie. pomysłszeroki uśmiech
[#7] Re: amiga 500 rev 6a kostki pamięci

@zmiennik, post #6

Może w końcu kipper wypuści agnusa od Renee (nonarkitten) ... przynajmniej w miarę funkcjonalne kilka(dziesiąt) sztuk dla chętnych do testów...
1
[#8] Re: amiga 500 rev 6a kostki pamięci

@zmiennik, post #6

Czyżbyś był Moim zmiennikiemszeroki uśmiech
A tak na serio...Wujek nie potrzebuje 8 kości tylko 4 kości czyli tyle ile oryginalnie ma Amiga 500 bez rozszerzenia.
Jeśli kolega znajdzie te kostki w niedziele to możemy się nimi podzielić po równoszeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2023 20:48:44 przez skofrant
[#9] Re: amiga 500 rev 6a kostki pamięci

@skofrant, post #8

Poszło PW.
1
[#10] Re: amiga 500 rev 6a kostki pamięci

@yoo_gas, post #9

I dobrze, bo niestety ja rodzinkę odwiedziłem, ale kostek nie znalazłem. Z pewnością gdzieś są, ale po przeprowadzce trudno dojść do ładu i składu co i gdzie :) A pod ręką to mam tylko SIMM i to z kostkami SOJ, a do tego za dużymi do A500.


Ostatnia aktualizacja: 23.04.2023 19:03:16 przez abcdef
[#11] Re: amiga 500 rev 6a kostki pamięci

@abcdef, post #10

a ma ktoś fotkę jak to powinno wyglądać, lub jakieś oznaczenia?
[#12] Re: amiga 500 rev 6a kostki pamięci

@zmiennik, post #11

Z reguły leciały SIEMENS HYB514256
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem