kategoria:
[#1] Szukam programu/pakietu Softeczka
Witam
Szukam programu Softeczka a zwłaszcza części 2 gdzie był program do nauki posługiwania się zegarkiem "która godzina", oczywiście dla młodego
Może ktoś ma i może się podzielić
[#2] Re: Szukam programu/pakietu Softeczka

@mike100, post #1

To wyszło na Amigę? Bo wszelkie źródła mówią tylko o wersji DOS.

hops

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2023 22:09:09 przez Drakon
[#3] Re: Szukam programu/pakietu Softeczka

@Drakon, post #2

To wyszło na Amigę? Bo wszelkie źródła mówią tylko o wersji DOS.


wiesz co łapy sobie odciąć nie dam bo bawiłem się tym lata temu i wydaje mi się że właśnie na amidze - program przypomniał mi kumpel i on też mówił o wersji amigowej - ale nie będę się upierał pamięć płata figle
[#4] Re: Szukam programu/pakietu Softeczka

@mike100, post #3

A jak mocnego PC to wymaga i jak mocna Amiga dałaby temu radę w emulatorze PC?
[#5] Re: Szukam programu/pakietu Softeczka

@ZbyniuR, post #4

Raczej minimalne pamiętam że to były takie "puzle" po jednej stronie ekranu generowały sie godz. w formacie cyfrowym a po drugiej były wskazówkowe zegarki i maluch ma je połączyć w pary, żadnego szału
[#6] Re: Szukam programu/pakietu Softeczka

@mike100, post #5

Takie coś to można w 1 godz w Basicu napisać. :)
1
[#7] Re: Szukam programu/pakietu Softeczka

@ZbyniuR, post #6

Takie coś to można w 1 godz w Basicu napisać. :)

super
zapisuję się testy :)
1
[#8] Re: Szukam programu/pakietu Softeczka

@ZbyniuR, post #6

Takie coś to można w 1 godz w Basicu napisać. :)


To i ja się zapisuje z młodym 😀 bo wiadomo można by mu coś takiego odpalić na telefonie ale wołał bym by się uczył na amisi 😀
[#9] Re: Szukam programu/pakietu Softeczka

@mike100, post #8

Nie jestem specem od Amigowych Basiców, ani nie deklarowałem że chętnie to napiszę bo nie mam co robić.
[#10] Re: Szukam programu/pakietu Softeczka

@ZbyniuR, post #9

Nie chce mi się wierzyć, że nie było podobnych amigowych programów. Być może po angielsku lub shareware.
[#11] Re: Szukam programu/pakietu Softeczka

@KM_Ender, post #10

Nie chce mi się wierzyć, że nie było podobnych amigowych programów.


Są, znalazłem jeden w pakiecie "Things to do with Numbers"
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem