[#1] [AfAOS] Popsuty 3.2...
Chciałem sobie doinstalować i potestować anti-aliasowane fonty w AmigaOS 3.2. W tym celu zainstalowałem pakiet AfAOS (zdaję sobie sprawę, że nic poza AA dla fontów nie działa pod 3.2 więc nic tam nie włączałem ani nie dodawałem do S-S, jak sugerował instalator). Po instalacji system już nie wstał. Woła icons.library lub asl.library, zależenie od humoru. Jakby instalacja AfAOS podmieniła jakieś pliki systemowe, jednak dogranie ich z backupu nie pomaga. O co biega?


Ostatnia aktualizacja: 04.07.2023 10:35:48 przez _arti
[#2] Re: [AfAOS] Popsuty 3.2...

@_arti, post #1

O ile dobrze pamiętam, to AfA Loader w Startup-Sequence (czy tam User-Startup) podmienia sobie rozmaite libki w systemie na własne, z AROS’a.

Jako że OS 3.2 ma zaktualizowane libki systemowe, z rozszerzonym API, to odpalenie AfA jest proszeniem się o kłopoty.

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2023 11:11:43 przez Cedrat
[#3] Re: [AfAOS] Popsuty 3.2...

@_arti, post #1

Na najnowszej wersji afaos 4.9 jest to samo w amigaos 3.2.2. Ja wróciłem do amigaos 3.9 bb2. Autor musiałby to poprawić...
[#4] Re: [AfAOS] Popsuty 3.2...

@HanSolo, post #3

Gdzie można znaleźć afaos4.9?

Mam 4.8 z 2017r.
[#5] Re: [AfAOS] Popsuty 3.2...

@Wankowicz, post #4

Jest w Amikit trzeba sobie powyciągać odpowiednie pliki.
[#6] Re: [AfAOS] Popsuty 3.2...

@Cedrat, post #2

Przywróciłem S:S i biblioteki z backupu i dalej jest to samo
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem