kategoria: A1200
[#31] Re: chłodzenie A1200

@Madman, post #30

Dokładnie, nie mam dolnego ekranu, więc może być tak jak mówisz. Pytanie czy na plus czy na minus
[#32] Re: chłodzenie A1200

@lopezpb, post #28

Na tą chwilę po dodaniu wentylatora noctua na 5V na Indy temp. mierzona pod nim wynosi ok 40 stopni po godzinie puszczania demek, więc jednak dużo ten wentylator dał.

Teraz jeszcze czekam na radiator dla 060.
[#33] Re: chłodzenie A1200

@lopezpb, post #32

możesz wstawić linka z tym radiatorem?
[#34] Re: chłodzenie A1200

@Stoopi, post #33

Jasne, ale nawet nie wiem czy przypasuje :)

https://pl.aliexpress.com/item/1005003325176185.html

60x100x10

Pewnie trzeba będzie porzeźbić aby zmieścił się częściowo pod klawiaturą, ale to jak przyjdzie będę robił przymiarki.
1
[#35] Re: chłodzenie A1200

@fibi, post #1

Radiator tak sobie wystrugałem, ale i tak musi być wentylator.
2
[#36] Re: chłodzenie A1200

@Yoshitaka, post #35

Cos takiego chcę zrobić. Czym strugałeś?

Ogólnie wziąłem 60x100 aby za klawiatura zamontować noctua 4px40x10, ale to sie okaże czy sie wpasuje
[#37] Re: chłodzenie A1200

@lopezpb, post #36

Szlifierka precyzyjna i pilniki do metalu panie, słuchawki jakieś sobie załatw, bo dźwięk jest przejmujący.
Mi spasował strojący wentylator 30x30mm i taśma Tesa do mocowania, ale jest druk 3d pod Warpa. Teraz pewnie jego użyłbym.
link
[#38] Re: chłodzenie A1200

@Yoshitaka, post #37

Miałem ten wydruk z wiatrakiem noctua. Szczerze mówiąc to według mnie g...o to dawało, miał chłodzić vampira w a600. Ani wyciąg wyciagał tyle co kot napłakał, i po obróceniu wiatraka dmuchał tyle co kot napłakał

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2023 21:58:45 przez jaster
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem