[#31] Re: Padające partycje

@Mokry, post #30

W międzyczasie zainstalowałem już system na innej karcie (tym razem CF 2GB Swissbit) więc tej maski nie mam już jak ruszyć. Zobaczymy co będzie.

Dodatkowo wyłączyłem w Windowsie USB Selective suspend. Nie wiem czy to coś da, ale może? Tak jak pisałem, ostatni pad miałem w WinUAE. Niestety wcześniej zdarzały mi się padnięcia partycji bezpośrednio w
A1200 więc to ustawienie Windowsa w tym przypadku nie ma wpływu.

Jeśli znowu coś się stanie to będę próbować ze zmianą maski na wartość od Ciebie. Dzięki.
[#32] Re: Padające partycje

@prz, post #31

W HDToolBox możesz zmienić maskę w działającym systemie (nie robiłem tak nigdy na działającym systemie, ale wiem, że można).

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2023 07:02:53 przez Hubez
[#33] Re: Padające partycje

@Hubez, post #32

Dokładnie, można. Sam zmieniałem tak maskę i max transfer kilka razy i jest ok. Można też zmieniać w ten sposób nazwę logiczna dysku oraz dodawać buforow do partycji. Można też w ten sposób update'owac file system na nowsza wersje. Zmiana file systemu na inny spowoduje utratę danych. No i oczywiście relokacja partycji na dysku oraz zmiana ich rozmiaru.

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2023 12:11:42 przez Mokry
[#34] Re: Padające partycje

@Mokry, post #33

Dzięki. Zmieniłem tę maskę. Zobaczymy co będzie .
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem