[#1] CDXL .. wiem ze bylo ale ...
czesc skarbnico wiedzy, ok pytania:
1. jaka rozdzielczosc godna i standardowa dla filmow cdxl by to bylo w miare widoczne i plynne tzn rozdzielczosc i ile klatek na sec, co z dzwiekiem?
2. czym konwertowac mp4 na cdxl na pc
3. jak to podpiac pod gre? procedury... biblioteki... ktos to robil juz?
[#2] Re: CDXL .. wiem ze bylo ale ...

@RDudek, post #1

Poczytaj Sobie w internecie informacji na temat AGAblaster. Masz tam wszystko opisane jak robić filmy i jakie są opcje.
1
[#3] Re: CDXL .. wiem ze bylo ale ...

@nostrum666, post #2

dziekuje, to da mi wiele wiedzy, ale ja chce wypowiedzi ludzi co w tym siedza, co mi doradza by nie tracic tyle czasu co oni stracili kombinujac i doszli do optymalnych parametrow ... jak mawial stary goral nie wywazaj drzwi co Janek umie otworzyc :D

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2023 01:22:07 przez RDudek

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2023 01:23:04 przez RDudek
[#4] Re: CDXL .. wiem ze bylo ale ...

@RDudek, post #3

Zrobiłem tym kilka, może kilkanaście filmów i tak czy inaczej nie ma złotego środka. Musisz popróbować co i jak Ci wyjdzie i jak to będzie szło na prawdziwym sprzęcie. Nie ma tam wielkiej filozofii.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem