Wątek zamknięty
[#31] Re: Płyta A3000++ od znanego kolekcjonera z Allegro

@karolb, post #27

Dlatego lepiej kupować od użytkownika niż od kolekcjonera. Ten pierwszy ma pojęcie bo używa ;)

Kolekcjoner przynajmniej stara się sprzęt naprawić, przywrócić do życia, handlarz niekoniecznie więc powinno być "lepiej kupować od użytkownika/kolekcjonera niż od handlarza"
[#32] Re: Płyta A3000++ od znanego kolekcjonera z Allegro

@Dorian3d, post #30

Masz racje, ale generalnie to sie podejrzewa cos jak cena jest tak przystepna
[#33] Re: Płyta A3000++ od znanego kolekcjonera z Allegro

@luka, post #29

Tak, Rafal o mnie pisal, bo reperuje stare graty i nie pierwsze to moje rodeo. Juz jedna AA3000+ w tym roku udalo mi sie naprawic (wcale nie startowala, nie mam zdjec pod reka), tutaj mozesz zobaczyc co zrobilem z A3000 https://www.amibay.com/threads/damaged-a3000-16-motherboard.2442951/#post-2475077.

Chcialem tylko napisac, ze z PCI Daughterboard to i tak tanio jak barszcz za to co dostales of Zenka.
Pozdrawiam,
-A
[#34] Re: Płyta A3000++ od znanego kolekcjonera z Allegro

@apolkosnik, post #33

Mogę podzielić się swoim szczęściem i Ci ją odsprzedać.

Czy działasz z Kolekcjometem wspólnie i porozumieniu? On sprzedaje Ty naprawiasz ? Może za tą cene bym jej nie kupił, gdybym wiedział o wadach. I sam musiałem rozkiniać dlaczego się wiesza. Rozumiem, że jeżeli sprzedaje coś wg Ciebie taniej to może to mieć "wady" i nie mam obowiązku o nich mówić. Czy gdyby była jeszcze tańsza to mogła by być np. złamana na pół ? To powinienem się i tak cieszyć. Twój sposób rozumowania prowadzi do nikąd... albo do zrobienia z hobby bagna.

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2023 19:16:34 przez luka
6
[#35] Re: Płyta A3000++ od znanego kolekcjonera z Allegro

@luka, post #34

Cena nie ma znaczenia kupione było jako sprawne i tyle , i takie miałeś dostać .
3
[#36] Re: Płyta A3000++ od znanego kolekcjonera z Allegro

@luka, post #34

Chyba niepotrzebnie czepiasz się Adama.
Próbuje Cie pocieszyć, że ogarniesz sobie tę padakę i będziesz miał spoko płytę za tę cenę, a ty jeszcze jedziesz po nim, zamiast po - nie do końca - nieuczciwym sprzedawcy.

Wszyscy jesteśmy tutaj wymierającym gatunkiem, i zamiast amigowo friendshipować, to jeszcze warczymy na siebie.
3
[#37] Re: Płyta A3000++ od znanego kolekcjonera z Allegro

@Ralpheeck, post #36

Ok. Troche niejednoznaczne to pocieszenie. Płyta jakoś żyje. Gdybym nie miał obycia z lutownicą pewnie musiał bym ją serwisować u kogoś. Mam nadziej, że już więcej niespodzianek zakup mi nie sprawi.

Smutne jest to że cały ten wątek powstał przez zwykły brak kontaktu między kupującym a sprzedającym.

Myśle że czas zakończyć te "gorzkie żale".

O ile to możliwe proszę o zamknięcie wątku.
4
[#38] Re: Płyta A3000++ od znanego kolekcjonera z Allegro

@luka, post #37

Zgodnie z życzeniem, zamykam.
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem