kategoria: Vampire
[#1] Vampire 1200 V2 w 2023 roku.
Za dużo info ogólnie tu nie znalazłem, więc pozwolę sobie na mały update.
Stan na grudzień 2023, ostatni Core to 2.17, Coffin system to r62.

Karta w wersji V2 1200 wiadomo, już nie jest produkowana.

Macie, używacie?, jakiś wątek z opiniami i doświadczeniami by się zapewne przydał na forum.

W jaki sposób podpinacie wyjście RTG z Vampire do ekranów/tv?, ja mam starego Samsunga Syncmastera i były problemy z ustawieniami ale jakoś już to chodzi, oczywiście ideału niema, na spokojnie myślę co by tu poprawić w temacie obrazu bez wydawania milionów oczywiście.

Jakieś gry/demka nie startują Wam z Coffina?, u mnie wysypuje się Lotus 2 na demku i w czasie gry, nie rusza Slam Tilt, co ciekawe pierwszy raz chodził do zmiany stołu :D.

Pozdrawiam i Wesołych Świąt !.

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2023 13:07:50 przez tombotleg

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2023 13:08:28 przez tombotleg

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2023 13:08:48 przez tombotleg
[#2] Re: Vampire 1200 V2 w 2023 roku.

@tombotleg, post #1

Karta w wersji V2 1200 wiadomo, już nie jest produkowana.

Info z 16 grudnia.

[#3] Re: Vampire 1200 V2 w 2023 roku.

@waldiamiga, post #2

Fajne info, czyli albo się nie sprzedały albo jest zapotrzebowanie na nowe karty :D
[#4] Re: Vampire 1200 V2 w 2023 roku.

@tombotleg, post #3

no za 450 euro to można kupić dużo lepszy i uniwersalniejszy emulator... tzw. LAPTOP
a robić z Amigi zasilacz - to... ehh szkoda gadać
1
[#5] Re: Vampire 1200 V2 w 2023 roku.

@RokiS, post #4

To na co ktoś wydaje swoje ciężko zarobione 450e, to tylko jego sprawa kolego sympatyczny.
8
[#6] Re: Vampire 1200 V2 w 2023 roku.

@tombotleg, post #3

Wydaje się że Majsta naklepał nowy batch tych kart. Z tego co pisał na twarzoksiążce to kilka sprzedał.
O co chodzi z tą naklejką licencyjną?
[#7] Re: Vampire 1200 V2 w 2023 roku.

@waldiamiga, post #6

O co chodzi z tą naklejką licencyjną?

Kiedyś chłopaki pokłucili się o "piniundze". Igor lutował i sprzedawał podobno za ich plecami. Później były jakies problemy z updateami, bo sprawdzało nr seryjny. Chyba jakoś tam się dogadali ale Igor może sprzedawać sam tylko te starsze wersje. Nie wiem czy brał udział w projektowaniu tych nowych. Noe wiem kto jest teraz wspiera.
1
[#8] Re: Vampire 1200 V2 w 2023 roku.

@snifferman, post #7

Aha, czyli Majsta może klepać i sprzedawać wersje V2. Dzięki za wyjaśnienieOK
[#9] Re: Vampire 1200 V2 w 2023 roku.

@waldiamiga, post #8

Moze ale update do nowych core bedzie objawial sie czarno bialym obrazem
1
[#10] Re: Vampire 1200 V2 w 2023 roku.

@Grabarz, post #9

A czy wiecie że do kart Vampire od Apollo można zamiast Coffina postawić Coffeine?, bo ja się całkiem niedawno dowiedziałem :D i już żałuje że tego wcześniej nie znalazłem, bo Coffin idzie u mnie do archiwum.

Nie wiem, czy tu można dodawać linki więc tylko to napiszę /CaffeinOS 855 for Vampire Turbocards or WinUAE Emulation/.
[#11] Re: Vampire 1200 V2 w 2023 roku.

@tombotleg, post #10

…albo ApolloOS.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem