[#1] Proszę o pomoc gotek pendrive
Witam padł mi pendrive od goteka czy może ktoś mi podlikowac obraz penraiva działający żebym znów mógł korzystać z goteka
[#2] Proszę o pomoc gotek pendrive
Witam padł mi pendrive od goteka czy może ktoś mi podlikowac obraz penraiva działający żebym znów mógł korzystać z goteka
[wyróżniony] [#3] Re: Proszę o pomoc gotek pendrive

@orsiu, post #2

Sformatuj pena na fat32
Tu masz dlinkalej co zrobić
[wyróżniony] [#4] Re: Proszę o pomoc gotek pendrive

@orsiu, post #1

Jakie firmware?
W jaki sposób wybierasz plik ( są możliwe trzy metody dostępu do gier (adf) w goteku)
[wyróżniony] [#5] Re: Proszę o pomoc gotek pendrive

@orsiu, post #1

Ale z czym?
[wyróżniony] [#6] Re: Proszę o pomoc gotek pendrive

@Norbert, post #4

Obstawiam, że Kolega poszukuje selector.adf

edit: obraz który wrzucasz na pena a on ładuje się jako pierwszy abyś mógł wybrać i przypisać kolejne obrazy .adf

Zgadza się orsiu?

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2024 21:38:09 przez movin
[#7] Re: Proszę o pomoc gotek pendrive

@movin, post #6

Tak czyli wystarczy ten selektor i stworzyć folder np gry i dodać do niego adf z grą ? ?
[#8] Re: Proszę o pomoc gotek pendrive

@Blady, post #3

Co muszę pobrać z tej strony Jake pliki na pendrive

Autoboot.hfe. I hxcsdfg..cfg potem dodać folder gry i umieścić tam adf dobrze rozumiem ?
[#9] Re: Proszę o pomoc gotek pendrive

@orsiu, post #8

Nie odpowiadasz na pytania które są kluczowe by ci pomóc. Brak komunikacji z Tobą, mimo to zadajesz kolejne pytania, to nie wróży owocną pomocą.
1
[#10] Re: Proszę o pomoc gotek pendrive

@Stoopi, post #9

Dziękuję poradziłem sobie ściągnąłem że strony program na pendrive czytający adf
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem