[#1] Amilab 2
Cześć.

Mam pudełkową wersję AmiLaba 1. Niestety dość często wiesza się u mnie jak mało który program. Być może to kwestia procesora (060), ale chyba żaden inny program nie robi u mnie takich zwiech "na sztywno" (bez żadnego guru - po prostu wszystko staje i trzeba robić reset). Sztuczki typu wyłączanie cache nic nie dają.

Na Aminecie jest Amilab 2. Wymaga rejestracji aby móc korzystać z opcji zapisywania. Próbowałem skontaktować się w sprawie rejestracji z autorem, ale podany w dokumentacji adres e-mail już nie działa. Program ma już sporą brodę i pewnie dlatego.

Chciałbym móc skorzystać z wersji 2. Nie tylko dlatego, że u mnie działa poprawnie, ale również dlatego, że ma kilka nowych funkcji.

Może ktoś z Was ma kontakt z autorem (a może autor jest nawet na forum)? Może macie jakiś pomysł?

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2024 23:08:06 przez prz
1
[#2] Re: Amilab 2

@prz, post #1

Takich gosci to najlepiej szukać na Linkedinie

https://www.linkedin.com/in/mariuszcmok
[#3] Re: Amilab 2

@prz, post #1

Jak porozmawiasz, to zapytaj Mariusza czy udostępni kod publicznie. To może i reszta skorzysta z Amilaba.
[#4] Re: Amilab 2

@prz, post #1

Mam też wersję pudełkową AmiLab 1 ale tak w zasadzie to kupiłem bo w czasach kiedy byłem w technikum i niewiele zdążyłem się nim wtedy pobawić, zresztą, miałem wtedy A500 z 1MB ale nie przypominam sobie aby mi się zawieszał, nawet nie wiedziałem, że dwójka.
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem