kategoria: A500
[#1] Rozszerzenie 2MB
Szanowni,
Taka oto sytuancja. Do zakupionej A500 sprzedawca dorzucił rozszerzenie M-Tec A52MbZIP. Coś tam w necie wyczytałem, ale być może nie udało mi się znaleźć wyczerpujących informacji.
A mianowicie- od podstawki do Garrego odchodzą kabelki do dwóch przełączników. Z jednym problemu nie ma, bo jest podłączony do dwóch z nich. Natomiast drugi przełącznik ma jeden kabelek luźny, który pewnie było wlutowany gdzieś w płytę.
Czas teraz na pytania. Gdzie ten drugi, luźny przewód mógł być wlutowany - to pierwsze. A drugie - do czego konkretnie służą te dwa przełączniki? Jeden - to raczej się domyślam, na podstawie inf z netu, jednakże chciałbym być pewien.
[#2] Re: Rozszerzenie 2MB

@pan_koper, post #1

mam taką płytkę i u mnie ma tylko jeden kabelek. Natomiast manual nie wspomina nic o drugim:

1
[#3] Re: Rozszerzenie 2MB

@pan_koper, post #1

https://bigbookofamigahardware.com/bboah/product.aspx?id=1047
[#4] Re: Rozszerzenie 2MB

@snajper, post #2

No właśnie. To gdzieś tam w czeluściach netu znalazłem.
Dawno temu (bardzo dawno) miałem rozszerzenie w A500 o 1.8. Co prawda bez podstawki. I tam właśnie jakiś przełącznik był, tylko nie pamiętam do czego…
[#5] Re: Rozszerzenie 2MB

@Norbert, post #3

THX. To też właśnie znalazłem.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem