[#15]
Re: Kara amiblaster cp. Problem.
@Mokry,
post #14
No mnie bardzo zaskoczyło pozytywnie, że kółko myszy pod Poseidonem jest tak genialnie obsługiwane. Chyba w każdej aplikacji, jak dotąd, ta obsługa działa rewelacyjnie, włącznie z Workbenchem, z każdą bez wyjątku myszą USB, jaką miałem okazję podłączyć. Jest to coś czego mi osobiście bardzo brakowało, jak na PC - podpinasz i od razu działa. Jak na razie nie udało mi spowodować, żeby w tych samych myszach, których dotąd używałem podłączając przez Tikus, działało przewijanie kółkiem.