@Cygi1975,
post #14
No ale sygnał antenowy to chyba jest sprawny w tej a1200?
Czyli rozumiem to tak.
Odpadasz z ikony iGame na Workbenchu i iGame pokazuje się na CRT, a jak robisz to samo gdy podłączony jest LCD, to nie widać iGame a tylko nadal jest Workbench.
Co pokazuje Snoopdos w przypadku podłączonego LCD ?