[#8]
Re: Naprawa stacji dyskietek
@Cygi1975,
post #3
Jedynie alko przeczyszczone głowice .
Jeśli przed czyszczeniem działała to została uszkodzona głowica przy czyszczeniu.
Jeśli to kwestia styków obecności dysku to wystarczy ich wymiana lub regeneracja.
W niektórych flopach wysychają elektrolity i trzeba je wymienić, no ale nie pochwaliłeś się modelem stacji...
Ostatnia aktualizacja: 03.05.2026 23:17:09 przez Piotrek_W