[#2]
Re: Używanie prostego kontrolera IDE w A500
Lokalizacja: Wilka Brytfanka
@Silos,
post #1
Musiał być mieć KS co najmniej 2.05.
A do obsługi pojemności ponad 2GB to nawet 3.2.
Na wcześniejszych pierwsza partycja musiała być mniejsza a do obsługi większych wgrywać łatkę po bootowaniu, bo inaczej tych większych nie zobaczy prawidłowo.
Ostatnia aktualizacja: 24.06.2026 15:30:30 przez ZorrO