[#1] A1200 - PCMCIA - pytanie
Witam,
Padl mi w Amidze port PCMCIA (piny sie dosc mocno powyginaly, raczej nie do "odkrecenia", wszystko przez "nowa" karte sieciowa...).
Pytanie brzmi - jak wyglada skomplikowanie operacji wymiany? Czy np w Krakowie ktos (prosze o przyklad firmy jesli takie sa) bylby w stanie tego dokonac?
Czy lepiej dac sobie spokoj i kupic nowa plyte glowna?

Pzdr!
Bartek
[#2] Re: A1200 - PCMCIA - pytanie

@Bartek_S, post #1

Ja już w 4 płytach głównych port pcmcia wylutowywalem i lutowałem potem w pionie. jeśli ktoś jest obeznany z lutowaniem to poradzi sobie z tym z palcem w d... , a co do wymieniania płyty, to tylko marnotrawienie Amigowego sprzętu, Ratować tą A1200 !!!!!



Ostatnia modyfikacja: 29.11.2008 14:10:00
[#3] Re: A1200 - PCMCIA - pytanie

@Bartek_S, post #1

ja bym Ci to zrobil ale nie jestem z krakowa wiec lipa :) sam se dasz rade troche cierpliwosci

[#4] Re: A1200 - PCMCIA - pytanie

@Bartek_S, post #1

Idź do zakładu elektronicznego to Ci zrobią za grosze

[#5] Re: A1200 - PCMCIA - pytanie

@Dorian3d, post #4

Dzieki za wszystkie odpowiedzi i, w gruncie rzeczy, pomyslne dla mnie wiadomosci :)
Oczywiscie, ze zrobie wiele, by uratowac moja Amige...w koncu sluzy mi od lat ladnych paru nieprzerwanie wciaz ta sama!

Pzdr!
Bartek
[#6] Re: A1200 - PCMCIA - pytanie

@Bartek_S, post #5

Mieszkam w Krakowie, pracuje w elektronice, Odezwij się na PRIV.



Ostatnia modyfikacja: 29.11.2008 22:55:32
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem