[#1] Klawiatura w A500
A więc mój problem to to że nie działa mi klawiatura w ami. Przy włączeniu ami na ekranie gdzie prosi o dyskietkę z systemem jak kliknę caps lock' to się ładnie świecie mogę go też kliknąć i działa wszystko jak trzeba, ale gdy nacisnę już jakąś literę np. "M" to tak jakby ten caps się zawiesza.. i w sumie to jedyna wskazówka jaka mam.. Jak odpalę workbencha i przykładowa dam rename na coś to nic nie działa cała klawiatura jakby.. Po rozkręceniu nie dopatrzyłem się aby coś było przepalone lub przerwane.. Diody od powera i dyskietek świecą jak trzeba.. nie mam pojęcia co jest grane... może ktoś wie?

Dodam jeszcze że mam kick 1.3 jeśli to w czymś pomoże.

[#2] Re: Klawiatura w A500

@Moldis, post #1

Czy ten Caps Lock przypadkiem nie mryga?

[#3] Re: Klawiatura w A500

@mailman, post #2

Nie. Ładnie świeci.

[#4] Re: Klawiatura w A500

@mailman, post #2

a jesli mryga ? (bo w jednej A600 tak mialem to co jest nie tak ? blad ROMu ?)

[#5] Re: Klawiatura w A500

@HOŁDYS, post #4

Ymh.. a więc nikt nie ma pojęcia i muszę kupić jednak drugą amige.. huh? no nic.. szkoda.. miałem drobne nadzieje że jakoś mi ktoś to poradzi i się obejdzie bez kupna drugiej ^.^

[#6] Re: Klawiatura w A500

@Moldis, post #5

Ja miałem taki problem, że niektóre litery mi tylko nie działały. Okazało się, że winny był podpięty gamepad, który widocznie nie był zaprojektowany optymalnie pod port joysticka w Amidze. Jego odłączenie rozwiązało problem. Może to naiwne, ale sprawdź u siebie.

Pozdrawiam

Azzorek

[#7] Re: Klawiatura w A500

@Azzorek, post #6

Nie mam podłączonego nic oprócz myszki.. a z nią czy bez niej też nie działa... :(

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem