[#1] ttflib iso2
Normalnie nie wiem czemu, ale nie mogę sobie zrobić czcionek ttf w iso2... Gdy wybieram w ttfmanager codepage ttfcodepage (iso2), które ma pomoć w stworzeniu czcionek z polskimi znakami po kliknięciu na preview (lub nawet po instalacji) czcionki są nie widoczne. Gdy nie używam ttfcodepage czcionki są oczywiście widoczne. Pytanie brzmi czemu, albo co robię źle?
[#2] Re: ttflib iso2

@radzik, post #1

a plik strony kodowej 8859-2 masz poprawny?
[#3] Re: ttflib iso2

@Norbert, post #2

Ściągnąłem z Aminetu ISOLocalePL i tam jest ten plik. Również jak sam taki plik tworzę (wg. dokumentacji ttfilb) nie działa. Ewentualnie jak ktoś może mi swój podesłać to z chęcią przetestuję.
[#4] Re: ttflib iso2

@radzik, post #3

http://ftp.icm.edu.pl/packages/unicode/MAPPINGS/ISO8859/8859-2.TXT
[#5] Re: ttflib iso2

@Norbert, post #4

Dzięki. Działa. To może za ciosę pójdę i poproszę o mapę klawiatury ISO2-AmigaPL, bo co ściągam z Aminetu to jest skopane.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem