[#1] ABC Chemii
Witam! Poszukuję starego programiku Abc Chemii a konkretnie to muzyki z tego programu. Wiem tylko ze jej autorem jest Scorpik. Przesłuchiwałem przesiewowo jego kolekcję muzyki ale ma po prostu zbyt dużo utworów. Czy znacie może tytuł piosenki, albo wiecie gdzie można dostać ten program? Z góry dzięki

[#2] Re: ABC Chemii

@melomonster, post #1

tu znajdziesz muzyke z tego programu
http://wt.exotica.org.uk/rips.html
[#3] Re: ABC Chemii

@Norbert, post #2

Wielkie dzięki! Troche sie napociłem z rozpakowaniem lzx bo na windzie siedze a tu trudno o paker obsługujący to rozszerzenie ale poradziłem sobie. Wisze ci browca :)
[#4] Re: ABC Chemii

@melomonster, post #3

Polecam DeliPlayer2 pod Windę. radzi sobie spokojnie z Amigowymi modułami.

[#5] Re: ABC Chemii

@plexa, post #4

Wiem, sam go używam - odtwarza wszystko ( u mnie tylko poddał sie przy muzyce z chaos engine - tej co leci podczas gry) gdy chcę posłuchać czegoś amigowego, ewentualnie używam Xmplay z wtyczką Delix która umożliwia odtwarzanie 120 amigowych formatów.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem