[#1] AmigaOS 2.1 jak AmigaOS 1.3 ?
Witajcie!

Od jakiegos czasu chodzi mi po głowie coś takiego... . Otóż czy jest możliwe w miare proste zamienienie GUI AmigaOS 2.1 na AmigaOS 1.3. Chodzi mi o taki graficzny downgrade, który ma za zadanie zamianę wszystkich efektów graficznych na te z AmigaOS 1.3 (niebieski blat, ramki okienek, górna belka z opcjami (oczywiście liczniejszymi), widok ikon, itd., itd.).
Chodzi mi o taki efekt, jaki by powstał gdyby dawni programiści stworzyli AmigaOS 2.1 z nowymi opcjami i rozkazami Shella, ale bez jakichkolwiek zmian graficznych w stosunku do AmigaOS 1.3.
Wiem, że jest programik na Aminecie o nazwie VisualPrefs (*y dzięki za linka ;) ), ale on wymaga AmigaOS 3.0 i nie wiem też do końca czy umożliwiłby taką zamianę GUI. Ja chcę zmienić GUI mojego AmigaOS 2.1 zainstalowanego na A500+ na AmigaOS 1.3 z pełną funkcjonalnością tego pierwszego.

Pozdrawiam

Azzorek



Ostatnia modyfikacja: 25.01.2009 20:34:31
[#2] Re: AmigaOS 2.1 jak AmigaOS 1.3 ?

@Azzorek, post #1

hmm... po pierwsze trzeba by pobawić się kolorami. problem by był przy belce okien, bo tego tak o to nie zmienisz. tu masz ustawienia dla 3.0 ale może coś z tego będzie działać
http://aminet.net/package/util/wb/RetroWB
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem