[#1] amiga 600
mam takie pytanko czy do saneczek w ami 600 pasuja wszystkie hdd z notbookow czy nie a jesli nie to jaki jest wymiar zeby sie zmiescilo ?.
[#2] Re: amiga 600

@SzaryWilk, post #1

Od razu skieruję brednioserial na właściwe tory: Pegasos to nie Amiga tylko wulgarny pecet.
[#3] Re: amiga 600

@SzaryWilk, post #1

Wymiarami pasuja wszystkie 2,5cala. Rozstawem otworkow do przykrecenia chyba tylko te starsze. Przykrecanie nie jest obowiazkowe, mozna je zastapic tasma klejaca lub gumka.

Pozdrawiam
[#4] Re: amiga 600

@Daclaw, post #2

To, że to Szary, to nie znaczty, że nie można normalnie odpowiedzieć, jak grzecznie pyta.

[#5] Re: amiga 600

@RadoslawF, post #3

ja mam w takich sankach nowszy dysk, nie chce mi sie zagladac teraz, ale chyba po przekatnej od boku przykrecilem srobki w taki sposob, zeby dysk wrazie przenoszenia amigi nie latal w srodku.

[#6] Re: amiga 600

@SzaryWilk, post #1

spokojnie wsadzisz nawet 500 GB i przykrecisz do dolnych otworo w sankach ..

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem