[#1] a1000 na alledrogo
pojawiła się do sprzedazy A1000, w racji ceny traktuje jako ciekawostke, ale bardziej ciekawi mnie co to za urzadzenia ma podoczepiane po bokach
[#2] Re: a1000 na alledrogo

@neo2k, post #1

Wygląda na rozszerzenie pamięci. Kurna a mogłem trzymać swoją a1000 a nie oddawać parę lat temu za bezcen ;)

[#3] Re: a1000 na alledrogo

@neo2k, post #1

Jeśli się nie mylę jest to rozszerzenie pamięci firmy Kupke Golem Megabit.



Ostatnia modyfikacja: 28.02.2009 15:28:49
[#4] Re: a1000 na alledrogo

@neo2k, post #1

a ja ją kupię
[#5] Re: a1000 na alledrogo

@Shredder, post #4

nie mow hop :)

[#6] Re: a1000 na alledrogo

@Shredder, post #4

Odradzam, z opisu wynika że sprzet jest nie sprawdzony a to oznacza w wićkszości przypadkow ze jest niesprawny.
A sprzedaje jakis kolekcjoner, nie bardzo wierze ze nie jest w stanie spradzic komputera z wlasnej kolekcji.

Pozdrawiam
[#7] Re: a1000 na alledrogo

@RadoslawF, post #6

Żebrząca łapka się pokazuje, więc pewnie działa. Na pewno nie ma za to klawiatury w komplecie.
[#8] Re: a1000 na alledrogo

@Shredder, post #4

Shredder i co nie udalo sie ? ja zaspalem .. poszla za 600 zl :) przyzwoite pinieniadze...

[#9] Re: a1000 na alledrogo

@HOŁDYS, post #8

wiesz co zrezygnowałem czaiłem się na te turbo do 2000
chyba to kupię
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem