[#31] Re: 24 urodziny Amigi

@slawekwozniak, post #30

Ja na 24 urodziny mojej A1200 podarowałem operację na otwartym sercu celem usunięcia zwarcia :) Teraz ma się już dobrze i powraca do zdrowia. Operacja uratowała jej życie i .... dała drugą szansę :)
[#32] Re: 24 urodziny Amigi

@APC74, post #1

A ja w 24 urodziny swojej Amigi nie widziałem na oczy.

[#33] Re: 24 urodziny Amigi

@GumBoy, post #32

A mi się z całą tą sytuacją kojarzy po części jedna piosenka..

-> http://www.youtube.com/watch?v=HghQH5URUSk

[#34] Re: 24 urodziny Amigi

@GumBoy, post #32

To tak jak ja .Ale tęsknie :D
[#35] Re: 24 urodziny Amigi

@APC74, post #1

Hej, mógłbyś napisać coś więcej na temat tego pada? Chodzi mi głównie o ergonomię, funkconalność, itp. Moje dżoje są już dość wysłużone i głośne, więc przydało by się coś wygodniejszego. Martwi mnie jednak nawigator, ten duży przycik do sterowania kierunkami, takie spotykałem w w wielu NESopodobnych padach, gdzie po dłuższym czasie kciuk bolał. Zastanawiam między kupnem pada a przerobieniem tego od PSX, który jest najwygodniejszym padem, z jakim miałem do czynienia.

[#36] Re: 24 urodziny Amigi

@Bagheera, post #35

Mam takiego samego pada... Wg tego co jest na nim to Matt B103 boomerang. Fajnie leży w dłoni, ma dwa przyciski fire i przycisk do autofire, diodę sygnalizującą podłączenie i drugą sygnalizującą naciśnięcie któregoś z przycisków fire. Jak dla mnie jest wygodny i gra się rewelacyjnie...
Oto jego fotka.
Co do głośności to mój jest dość głośny. Jest wyraźny klang przycisków i to taki dość plastikowy... Poza tym nie narzekam :P



Ostatnia modyfikacja: 30.07.2009 17:42:44
[#37] Re: 24 urodziny Amigi

@Bagheera, post #35

Joypad "BOOMERANG" wersja lux. Trzyma się wygodnie, plastyk nie ślizga się w rękach. Jeżeli ktoś jest przyzwyczajony do dżoja, to powinien kupić bumeranga własnie w wersji "lux" - jest do niego dołączone prząśle (patent MATTa), dzięki któremu łatwiej będzie się sterowało (to ten kawałek plastyku, leżący na fotce koło pada). Prząśle wtyka się w dziurę w kółku kierunków i dzięki temu zyskuje się mini-joystick. Pad ma trzy przyciski Fire1, Fire2 i Autofire z blokadą.
Wygoda sterowania zależy od typu gry - w grach, w których potrzebna jest duża precyzja gra mi się gorzej niż na dżojstiku. Np. w Superfrogu jest trudniej - trzeba bardziej uważać, żeby nie nadziać się na kolce itp. W DeluxeGalaga podobnie. W grach nie wymagających precyzji (np. Lotusy) jest super. Ogólnie przy przesiadce z joysticków, jeżeli wcześniej się padów nie używało, to początki są trudne i tu bardzo pomocne jest wspomniane wczesniej prząśle...

[#38] Re: 24 urodziny Amigi

@APC74, post #37

Dzięki za info. Jak go kupię, opiszę swoje wrażenia :)

[#39] Re: 24 urodziny Amigi

@pwe, post #23

Może mi ktoś napisać, co to za muzę zapodali? Chcę sobie ściągnąć ten moduł

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem