[#1] PS2m problem z obsługą scrolla
Kupiłem interfejs AmiZorro, działa bez problemu w mojej A1200, optyczna mysz bezprzewodowa USB jest podłączona przez adapter do interfejsu, nie sprawa rzadnych kłopotów, ale nie mogę zmusić do pracy scrolla. Do interfejsu dostałem dyskietkę z driverami, lecz nie mogę jej odczytać, więc poszukałem czegoś na Aminecie. Znalazłem tam dwa pakiety: V1.21 Wheel Mouse Driver oraz Bus Mouse wheel support. Rzaden nie zadziałał, tzn ani scroll, ani 3przycik nie działają, i nie wiem dlaczego. Jest jakieś rozwiązanie problemu?

Oto mój s-s:

http://www.nopaste.pl/e7k

[#2] Re: PS2m problem z obsługą scrolla

@Bagheera, post #1

Obawiam się, że ami zorro nie posiadało możliwości obsługi rolki (choć oczywiście mogę sie mylić). Napisz jeszczez raz do sprzedającego o sterowniki - to chyba nie problem dla niego? Jakiś support musi być :)

[#3] Re: PS2m problem z obsługą scrolla

@11MASTEr, post #2

Napisałem, i czekam na odp. Co innego mogło by być na tej dyskietce.. manual w pdf? ;)

[#4] Re: PS2m problem z obsługą scrolla

@Bagheera, post #3

Nie pamiętam dokładnie, ale oprócz sterownika myszy w s-s mam jeszcze (najprawdopodobniej) ten programik w wbstartup
http://aminet.net/util/mouse/FreeWheel.lha tłumaczy komunikaty z portu na sygnały rozpoznawane przez system.

[#5] Re: PS2m problem z obsługą scrolla

@11MASTEr, post #4

Mógłbyś podesłaś swój s-s? W manualu FreeWheela nie jest opisana instalacja tego pakietu :/

[#6] Re: PS2m problem z obsługą scrolla

@Bagheera, post #5

Pakujesz go do wbstartupu i klikasz 2 razy na nim. Otwiera sie gui ustawiasz co trzeba klikasz na zapisz i gotowe. Do ponownej edycji mozesz wyłączyc jak commodity eksczendzem lub klikajac na program FW; robisz poprawki i znow2klik na ikonce.

Pakujesz do wbstartup - to naczyło 2 pliki: freewheel i freewheel.info to tak gwoli sprecyzowania.



Ostatnia modyfikacja: 09.08.2009 11:08:42
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem