kategoria: A600
[#31] Re: Naprawa Amigi 600

@Esio, post #30

Piękne dzięki. Jestem jeszcze zainteresowany wymianą kondensatorów i zrobieniem piggymoda. Da się?
[#32] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Naprawa Amigi 600
[#33] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Naprawa Amigi 600
[#34] Re: Naprawa Amigi 600

@TUPCOM, post #31

Da się, wszystko się da. Ale nie wiem ile taki interes musiałby kosztować. Nie robię takich rzeczy na co dzień. Kondensatory musisz wymieniać ? Widać, że zaczynają Ci zjadać Amigę ?
[#35] Re: Naprawa Amigi 600

@Esio, post #34

Nie wiem, czy trzeba wymieniać. Wolę dmuchać na zimne. Coś jakby zaśniedziałe są luty przy nich. Zobaczyłbyś i będziesz wiedział, wieczorem mogę wysłać jakieś foty. Piggymod to z tego co widziałem 2 układy pamięci przylutowane na te fabryczne i 2 przewody przylutowane do złącza krawędziowego na PCB. Ja się niestety na tym nie znam. Napisz na maila czy podjąłbyś się takiego zadania. Tam dalsza korespondencja.
[#36] Re: Naprawa Amigi 600

@Esio, post #30

Proszę podaj na mail adres to wyślę płytę.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem