Aktualności Forum Giełda Sprzęt Programy Strefa Gier Graffiti Publicystyka Teleport
Wybierz dział:
[#1] mBank - Logowanie
Czy komuś udało się zalogować na swoje konto
w mBanku przeglądarką IBrowse 2.3 w dniu 1.04.2004 ?

Do wczoraj było wszystko w porządku, a od północy przeglądarka
wysyła żądanie i można czekać w nieskończoność !

Może ktoś wie na czym polega problem ?

Tylko proszę nie komentować - zmień bank lub komputer ! :)
[#2] Re: mBank - Logowanie

W odpowiedzi na #1

Niestety to nie był dowcip prima-aprilisowy mBanku. :(

Nadal z poziomu przeglądarek IBrowse 2.3 i Aweb 3.4
nie można się zalogować na konto !
[#3] Re: mBank - Logowanie

W odpowiedzi na #2

nazywanie aweba i ibrowse przegladarka to dosc powazne naduzycie. w awebie sprobuj przestawic javascript w tryb "omnivorous". jak nie pomoze to przestaw tryb html na inny, moze wtedy ruszy. byc moze wystarczy tez jak klikniesz w stop i przeladujesz strone.
[#4] dziala

W odpowiedzi na #3

logowanie do demowego konta w mbanku awebem u mnie dziala. html mam ustawiony na "tolerant" a JS na " fastidious"
[#5] Re: dziala

W odpowiedzi na #4

Demowe konto jest na zwyklym polaczeniu (http) natomiast konto normalne jest na security (https) i to polaczenie wlasnie nie dziala poprostu po wpisaniu https://www.mbank.com.pl mamy nieskonczone czekanie na polaczenie ... :(
sprawdzone na IBrowse2.3 i Voyager z MOS'a 1.4
[#6] Re: dziala

W odpowiedzi na #5

mi sie ta strona normalnie laduje awebem. tyle ze nie mam co tam wpisac b nie mam loginu i hasla. wczesniej pojawia sie jednak requester z informacja ze certyfikat nie moze byc zweryfikowany.
[#7] Re: dziala

W odpowiedzi na #5

Po wpisaniu https://www.mbank.com.pl łączy mnie po krótkiej chwili ze stroną do logowania, nie ma nieskończonego oczekiwania na połączenie. Niestety nie mam tam konta żeby sprawdzić czy po wpisaniu identyfikatora i hasła uda mi się zalogować. Przeglądarka to IB 2.3.
[#8] Re: mBank - Logowanie

W odpowiedzi na #1

Właśnie przed chwilą logowałem się do mBanku i nie ma żadnych problemów. :D

[#9] Re: mBank - Logowanie

W odpowiedzi na #8

Rzeczywiście juz można zalogować się na konto używając Ibrowse 2.3 Od północy z 31 marca/1 kwietnia i na pewno 2 kwietnia było to niemożliwe. Sprawdził to również Rafael/ARMO ! Już w sobotę 3 kwietnia logowanie na Amidze działało normalnie. Dzisiaj również można zalogować się bez problemów. mBank od 28 marca zmienił serwis transakcyjny i już wtedy, występowały pewne problemy z logowaniem. Pod windą 98 logowanie działało bez problemów. Jeśli usunęli problem to chyba oznacza, że lubią Amigi ! :) Aweb 3.4 mimo zmiany ustawień które proponowaliście, nie umożliwia poprawnego zalogowania się na strony transakcyjne mBanku. I nie tylko mBanku ! :( Dziękuję wszystkim za próbę pomocy, a dodatkowe podziękowania dla Rafaela/ARMO za sprawdzenie i korespondencję. Pozdrawiam el

[#10] Re: mBank - Logowanie

W odpowiedzi na #9

IBrowse zaloguje się do mBanku, ale przelew można zrobić tylko mając wersję zarejestrowaną. Podczs takiej operacji IBrowse otwiera cztery czy pięć okien. Wersja demo ma ograniczenie do jednego okna i przeglądarka się po prostu wywala.

Wybierz dział:
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem