[#1] Zakup SAM 440 i AOS 4.1 ankieta na eXecu
Witam!
Na Execu pojawiła się ankieta, w której można zdeklarować chęć zakupu SAM 440 z AOS 4.1. Wszystkie osoby, które są zainteresowane przyłączeniem się do zbiorowego zakupu są proszone o wejście na stronę http://forum.exec.pl/posts/list/431.page i wzięcie udziału w ankiecie. Chodzi o sprawy organizacyjne, żeby mieć wszystkich zainteresowanych w jednym miejscu. Jeżeli jeszcze nie wziąłeś udziału w ankiecie na eXecu zrób to teraz. ;) Jest szansa na upust przy zbiorowym zakupie. OK

[#2] Re: Zakup SAM 440 i AOS 4.1 ankieta na eXecu

@ender, post #1

Jest małe ale:
1. Trzeba mieć tam konto - kiedyś próbowałem założyć - bez skutku, a w rzokola nie mam zamiaru się bawić.
2. Trzeba zgadzać się z obowiązującym regulaminem, który jest dla mnie nie do przyjęcia.



Ostatnia modyfikacja: 24.09.2008 16:43:15
[#3] Re: Zakup SAM 440 i AOS 4.1 ankieta na eXecu

@APC74, post #2

"bawić się rzokola" - co ma znaczyć ten neologizm ?

[#4] Re: Zakup SAM 440 i AOS 4.1 ankieta na eXecu

@APC74, post #2

Przecież możesz założyć konto (też się męczyłem, aż "skumałem" o co chodzi - osobne jest do komentowania na głównej stronie , osobne na forum ) zgłosić chęć zakupu (ankieta), a kiedy już będziesz miał sprzęt w domu, to skasować konto.



Ostatnia modyfikacja: 24.09.2008 17:10:57
[#5] Re: Zakup SAM 440 i AOS 4.1 ankieta na eXecu

@rzookol, post #3

To taki skrót myślowy był . ;) :D
Chodziło mi o to, że rejestrując się jakiś czas temu na eXecu (a właściwie próbując) podałem swoje prawdziwe dane osobowe. Niestety próba zakończyła się niepowodzeniem. Być może, gdybym podał, tak jak Ty swego czasu, fałszywe imię i nazwisko udałoby mi się założyć to konto - nie wiem, nie mam zamiaru tego sprawdzać bo w tzw. miedzyczasie zmienił się na eXecu regulamin do tego stopnia, że jest dla mnie nie do zaakceptowania.
[#6] Re: Zakup SAM 440 i AOS 4.1 ankieta na eXecu

@ender, post #4

Taa jasne - założyć fałszywe konto i co dalej? Wyślą mi płytę na fałszywe dane?
[#7] Re: Zakup SAM 440 i AOS 4.1 ankieta na eXecu

@ender, post #4

ender napisał(a):

> a kiedy już
> będziesz miał sprzęt w domu, to skasować konto.

Nie ma tam opcji skasowania konta.

[#8] Re: Zakup SAM 440 i AOS 4.1 ankieta na eXecu

@GumBoy, post #7

A jeżeli by się ładnie poprosiło? ;)

[#9] Re: Zakup SAM 440 i AOS 4.1 ankieta na eXecu

@APC74, post #6

A dlaczego fałszywe dane? Czy tam jest jakaś lista osób niepożądanych i dlaczego mieliby odmówić Ci możliwości założenia konta? Pytam serio.

[#10] Re: Zakup SAM 440 i AOS 4.1 ankieta na eXecu

@ender, post #9

Pytasz niewłaściwej osoby. Nie wiem dlaczego nie udało mi się założyć konta - nie otrzymałem żadnej informacji/wyjaśnienia dlaczego konto nie zostało założone. Po prostu nie zostało założone i kropka. Spytaj o to na eXecu, ale uważaj, bo za to wg. regulaminu, dostaniesz bana na 12 miesięcy.

EDIT: Odnośnie listy osób niepożądanych - nie wiem, czy taka jest, ale przypadek rzokola wskazywałby na to, że tak.



Ostatnia modyfikacja: 24.09.2008 18:09:08
[#11] Re: Zakup SAM 440 i AOS 4.1 ankieta na eXecu

@APC74, post #10

E chyba jest coś nie tak z twoim zakładaniem konta. Mi to nawet przez przypadek dwa się założyły i to tylko przez literówkę w nazwisku.
[#12] Re: Zakup SAM 440 i AOS 4.1 ankieta na eXecu

@ender, post #4

ender napisał(a):

> Przecież możesz założyć konto

Zeby zalozyc konto musisz zgodzic sie z regulaminem, ktory m. in. mowi jasno, ze czlonkowie redakcji maja prawo zbesztac Cie z blotem, czy w dowolny inny sposob zniewazyc, a mimo to:

Sankcji regulaminowych nie stosuje się wobec członków redakcji eXeca - poruszanie tego tematu uznawane jest za próbę rozpoczęcia "flame war"

Ciezko cos takiego zaakceptowac, prawda?

> zgłosić chęć zakupu (ankieta), a kiedy już
> będziesz miał sprzęt w domu, to skasować konto.

Nie ma takiej mozliwosci, nawet jak ladnie poprosisz. Przecwiczylem to juz z Szamanem.



Ostatnia modyfikacja: 24.09.2008 18:24:34
[#13] Re: Zakup SAM 440 i AOS 4.1 ankieta na eXecu

@ender, post #8

To usłyszysz, że kasowanie kont na innych portalach, to pic na wodę i nie da się tego tak naprawdę zrobić, bo bazy danych, bo to, bo tamto...

[#14] Re: Zakup SAM 440 i AOS 4.1 ankieta na eXecu

@ender, post #9

Na to wygląda. Ja kiedyś czekałem na aktywację pół roku. Wisiało mi to, bo szybko o tym zapomniałem, ale później gdzieś na IRCu, czy tu na forum napisałem, że ciągle nieaktywne i ktoś musiał przeczytać bo się automagicznie aktywowało.

Mój kumpel natomiast do dzisiaj nie ma aktywowanego, a ze dwa lata już czeka...

[#15] Re: Zakup SAM 440 i AOS 4.1 ankieta na eXecu

@GumBoy, post #14

no moje konto na execu też nieaktywne jest, nie wiem czemu

[#16] Re: Zakup SAM 440 i AOS 4.1 ankieta na eXecu

@rzookol, post #15

To się pewnie nazywa dożywotni ban panie Marchwicki :)

[#17] Re: Zakup SAM 440 i AOS 4.1 ankieta na eXecu

@APC74, post #2

moze tobie chodzi o komentowanie, bo na forum zakladasz z automatu.

[#18] Re: Zakup SAM 440 i AOS 4.1 ankieta na eXecu

@GumBoy, post #16

dożywotni ? to już bym wolał execową karę smierci

[#19] Re: Zakup SAM 440 i AOS 4.1 ankieta na eXecu

@rzookol, post #18



[#20] Re: Zakup SAM 440 i AOS 4.1 ankieta na eXecu

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #17

Nie wątpię. Jednakże patrz pkt. 2 mojej odpowiedzi.
Uprzedzając - wiem, że są oddzielne regulaminy dla eXeca i jego forum jednak żadnego z nich nie mogę zaakceptować, a już szczególnie bzdurnego i nielogicznego moim zdaniem regulaminu dla forum.
Najciekawszy jest punkt 2 tego regulaminu, który twierdzi, w dużym skrócie, że każde gadanie o systemach innych niż AmigaOS (które redakcja uważa za konkurencyjne dla AmigaOS i nie ma zamiaru ich wspierać w żadnej formie) będzie karane banem. Wchodzimy na forum i co (m.in.) widzimy - dział "Systemy amigopodobne Forum dla sympatyków systemów podobnych do AmigaOS (AROS, MOS)". Rozumiem, że kto chce dostać bana na forum to zakłada tam wątek?



Ostatnia modyfikacja: 24.09.2008 19:45:48
[#21] Re: Zakup SAM 440 i AOS 4.1 ankieta na eXecu

@rzookol, post #18

ludzie z execa to UFO?....
[#22] Re: Zakup SAM 440 i AOS 4.1 ankieta na eXecu

@Komisarz, post #21

tak, robią experymenty na żywej, amigowej tkance

[#23] Re: Zakup SAM 440 i AOS 4.1 ankieta na eXecu

@APC74, post #2

No i nie ma tego złego...
Przed chwilą dostałem e-maila od mufy. Wychodzi na to, że nie byłem na żadnej czarnej liście, bo takiej listy po prostu nie ma. Ani inne takie...
Wygląda na to, że w moim przypadku zawinił system i moja niechęć do drążenia tematu (poddałem się po jednej, również nieudanej próbie kontaktu z redakcją eXeca z pytaniem 'dlaczego moje konto nie zostało założone'). Oczywiście nie ma to teraz większego znaczenia (te koszmarne regulaminy) ale zrobiłem niechcący smród więc wypadałoby za niego przeprosić. Dlatego też przepraszam za moje, jak się okazuje niesprawiedliwe i być może krzywdzące pomówienia dotyczące sposobu rejestracji, które wysunąłem w kierunku eXeca.
[#24] Re: Zakup SAM 440 i AOS 4.1 ankieta na eXecu

@APC74, post #23

hmm, to ja nie jestem na czarnej liscie potępionych na wieki wieków ?

[#25] Re: Zakup SAM 440 i AOS 4.1 ankieta na eXecu

@rzookol, post #24

Ciebie, to oni wytatuowali sobie na konczynach ;)

[#26] Re: Zakup SAM 440 i AOS 4.1 ankieta na eXecu

@APC74, post #23

Exec - Amigowy Portal Z Ludzką Twarzą jednak jest
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem