kategoria: Amiga Classic
[#1] AmigaOS 4.1 Classic - moze zbiorcze zamowienie?
Witam,

Co powiecie na zbiorowe zamowienie? Koszt przesylki bedzie nizszy i moze da sie cos utargowac?

[#2] Re: AmigaOS 4.1 Classic - moze zbiorcze zamowienie?

@pekdar, post #1

Daro ja wchodzę pisałem do Ciebie własnie w tej sprawie.
Pozdro!! OK

[#3] Re: AmigaOS 4.1 Classic - moze zbiorcze zamowienie?

@pekdar, post #1

Mój klasyk tego nie obsłuży,ale moja Sam już na was czeka ;)

Życzę wam powodzenia, oby akcja się udała i było nas jak najwięcej
[#4] Re: AmigaOS 4.1 Classic - moze zbiorcze zamowienie?

@Grisza, post #2

Tak, mam tego SMS-a OK
Aby to miało sens, to musi zebrać się kilka osób. Zobaczymy czy to się uda. Jeszcze cena nie jest znana ale ja spodziewam się że to będzie około 124EUR, tak jak inne wersje w AmigaKit. Ta cena może trochę odstraszyć część chętnych, dla tego założyłem wątek i czekam na reakcje. Ja tak czy inaczej kupię i w końcu zmigruję całkowicie na nowy system

Dziś sprawdziłem działanie OWB na tym systemie i na mojej konfiguracji chodzi naprawdę fajnie :D

[#5] Re: AmigaOS 4.1 Classic - moze zbiorcze zamowienie?

@pekdar, post #4

Ja się mogę zastanowić o ile cena będzie zauważalnie niższa... zobaczymy co zaproponują... chwilowo nie spieszy mi się, muszę naskrobać...

[#6] Re: AmigaOS 4.1 Classic - moze zbiorcze zamowienie?

@mallorn, post #5

jestem w podobnej sytuacji, kasa . . .

[#7] Re: AmigaOS 4.1 Classic - moze zbiorcze zamowienie?

@PrzemasIII, post #6

No dobra. Jak już będzie coś wiadomo i zbiorczym zakupie AmigaOS4.1 dla klasyka, to ja w to też wchodzę.
Przynajmniej jak będę miał jakiś problem z instalowaniem czy rozpoznawaniem mojego sprzętu, to będę się mógł was poradzić.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem