kategoria: AmigaOne 500
[#1] Dylemat - AmigaONE500 lub sama płyta Sam460
Tak się zastanawiam cały czas nad kupnem tego sprzętu i teraz nie wiem czy w komplecie czy samą płytę - wyjdzie taniej a peryferia sam sobie włożę wraz z obudową?

Niestety w klasyka już nie chce wkładać (w sumie to go straciłem).

Może to rozwiązanie będzie lepsze ?
[#2] Re: Dylemat - AmigaONE500 lub sama płyta Sam460

@(V)(I)mothe(P), post #1

Czy będzie lepsze to nie wiem, najpierw przeczytaj może recenzję w najnowszym PPA .

Jeśli się zdecydujesz, to wg. mnie kup samą płytę główną. Bo czym różni się od AmigaOne 500 od Sam460ex? Nazwą tylko, a koszt sporo wyższy (i ta tragiczna obudowa...).
[#3] Re: Dylemat - AmigaONE500 lub sama płyta Sam460

@(V)(I)mothe(P), post #1

Jednak sobie to obliczyłem i lepiej kupić samą płytę a resztę samemu zdobyć. Obudowa brzydka - to fakt, myszka i klawiatura(plus naklejki) też nie należą do ładnych.

Jedyny Plus takiego zestawu to to że nie trzeba się z tym już grzebać.

W sumie temat można zamknąć. Już sobie chyba odpowiedziałem na to co chciałem wiedzieć.
[#4] Re: Dylemat - AmigaONE500 lub sama płyta Sam460

@strim, post #2

Też tak myślę - dzięki za odpowiedzOK
[#5] Re: Dylemat - AmigaONE500 lub sama płyta Sam460

@(V)(I)mothe(P), post #1

Moim zdaniem wybrałeś złe miejsce na takie pytania, tutaj AOS4 i cały ten temat jest traktowany po macoszemu i raczej będą Cię zniechęcać do zakupu, polecam zapytać na exec.pl. Oczywiście płyta tańsza, ale uważam, że limitowany zestaw X500 to też coś szczególnie jeśli chodzi o wartość w przyszłości.
[#6] Re: Dylemat - AmigaONE500 lub sama płyta Sam460

@pinior, post #5

wybrałeś złe miejsce na takie pytania


Zapewniam Cię, że na tym portalu znajdują się osoby zainteresowane AmigaOS4 i sprzętem dla niego.
[#7] Re: Dylemat - AmigaONE500 lub sama płyta Sam460

@(V)(I)mothe(P), post #3

Moim zdaniem lepiej brać samą płyte ;)
Ja tak samo zrobiłem jak kupiłem pega 2 i reszte sobie sam skompletowałem zwłaszcza że moża sobie kupić fają bude bo ta w komplecie fakt nie jest szczególna :)
[#8] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Dylemat - AmigaONE500 lub sama płyta Sam460
[#9] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Dylemat - AmigaONE500 lub sama płyta Sam460
[#10] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Dylemat - AmigaONE500 lub sama płyta Sam460
[#11] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Dylemat - AmigaONE500 lub sama płyta Sam460
[#12] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Dylemat - AmigaONE500 lub sama płyta Sam460
[#13] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Dylemat - AmigaONE500 lub sama płyta Sam460
[#14] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Dylemat - AmigaONE500 lub sama płyta Sam460
[#15] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Dylemat - AmigaONE500 lub sama płyta Sam460
[#16] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Dylemat - AmigaONE500 lub sama płyta Sam460
[#17] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Dylemat - AmigaONE500 lub sama płyta Sam460
[#18] Re: Dylemat - AmigaONE500 lub sama płyta Sam460

@(V)(I)mothe(P), post #1

Rzeczywiście wyjdzie Ci taniej sama płyta i później dokupić potrzebne podzespoły.

Ja wybralem kompletną AO500, bo jednak ta naklejka "mi się podoba" :D

PS. Odnośnie obudowy - na stronie ACube jest czarna ze srebrnym paskiem. Nie wiem czy będą takie w regularnej sprzedaży, ale ja miałem możliwość wyboru i moja obudowa ma czarny pasek z logo AO500 pośrodku (cała jest czarna :D)

Pzdr
[#19] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Dylemat - AmigaONE500 lub sama płyta Sam460
[#20] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Dylemat - AmigaONE500 lub sama płyta Sam460
[#21] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Dylemat - AmigaONE500 lub sama płyta Sam460
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem