kategoria: Amiga Classic
[#1] Prism2.device i Amiga os4.1
Mam tai problem. Na mej a1200 zainstalowane są dwa systemy. os3.9 i 4.1. Mam też kilka kart sieciowych wifi na pcimci. Pod os 3.9 bunglają wszystkie a na os 4.1 nie :(. Co ciekawe w os4.1 karta wifi jest wykrywana za pomocą programiku prepkard. Czyli system ją widzi. natomiast przy inicjacji wrelasesmanager prism2.device czy jak się to pisze komputer pluje, że nie da się zainicjować dewajsa. Kartę inicuję oczywiście przed inicjacja sieci ( tak pisze w manuala). Tę przypadłość mam ze wszystkimi kartami wifi jakie w domciu mam. Jakieś pomysły?


Benedykt Dziubałtowski
[#2] Re: Prism2.device i Amiga os4.1

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

napisz do autora, jest dość aktywny (szczegolnie na polu arosowym) wiec powinien ci szybko odpisac
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem