kategorie: Amiga Classic, AmigaOS 4.1
[#1] AmiFTP pod OS4 - crash
W AmigaOS 4.1 FE jest sobie domyślnie taki klient FTP - AmiFTP. Oczywiście, jak to w OS4.x bywa, no nie ma bata, żeby nawet tak prosta aplikacja chodziła bezproblemowo. U mnie, na oryginalnie Amidze (4000), klient wiesza się przy zamknięciu programu o ile w tym czasie był połączony z jakimś serwerem. To samo dzieje się w przypadku próby ściągnięcia i nadpisania już istniejącego pliku. Wszystko staje - pomaga tylko reset. Czy jakiś użytkownik OS4.1 FE mógłby sprawdzić, czy ma podobne objawy?
[#2] Re: AmiFTP pod OS4 - crash

@_arti, post #1

U mnie pod AmigąOne, AmigaOS 4.1 FE działa poprawnie. Połączyłem się, przegrałem plik, wylogowałem i wyłączyłem program - wszystko działa poprawnie, nic się nie wiesza ani w trakcie, ani po wyjściu.
[#3] Re: AmiFTP pod OS4 - crash

@AS, post #2

Spróbuj, jak napisałem:
- pobierz ponownie ten sam plik, w tą samą lokalizację;
- zamknij program bez wylogowywania się z serwera;
- daj znać OK
[#4] Re: AmiFTP pod OS4 - crash

@_arti, post #3

Pobrałem plik - ten sam na tą samą lokalizację, zamknąłem program bez wylogowywania się i wszystko dobrze, nic się nie wiesza. Nawet powtórzyłem to działanie kilka razy: zalogowałem się, pobrałem plik ( tu zapytał się czy nadpisać wcześniej pobrany plik), zamknąłem program bez wylogowywania i ponownie to zrobiłem - nic się nie wiesza.
[#5] Re: AmiFTP pod OS4 - crash

@AS, post #4

OK, no to już wiemy, że to nie wszędzie się dzieje. Dzięki OK
[#6] Re: AmiFTP pod OS4 - crash

@_arti, post #5

Sprawdziłem jeszcze raz u siebie - klient wywala się tylko wtedy, gdy jestem połączony z FTP przez sieć lokalną. Spróbuje złapać autora i mu nakręcić uszy
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem