kategorie: AmigaOne, Cyrus, MicroA1
[#1] Tabor EA: czy komuś się udało?
Witam!

Właśnie dostałem update z AmigaKit że paczuszka AAA "ruszyła" powoli.

Oprócz tego, dostałem kod na Tabor EA - żeby się zarejestrować.

Czy komuś się udało? Tam trzeba się zalogować, a podane login / hasło ze sklepu AmigaKit - nie działa

Czy komuś się udało zarejestrować na EA, a jeśli tak, to jakie (które? skąd??) hasło używała ta osoba?? Pytam, bo z doświadczenia, AmigaKit nie odpowiada na maile...
[#2] Re: Tabor EA: czy komuś się udało?

@David, post #1

A to jest hasło do sklepu, czy na AmiSphere?

https://www.amisphere.com/
[#3] Re: Tabor EA: czy komuś się udało?

@MUFA-amigaone-pl, post #2

W sklepie kupujemy a rejestrujemy produkty na: https://www.amisphere.com/

Wymagane jest założenie konta.

Przeglądać/pobierać można w AmigaOS4.1 FE za pomocą systemowego narzędzia: Sys:System/Updater

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2020 19:04:23 przez Amig_OS
[#4] Re: Tabor EA: czy komuś się udało?

@MUFA-amigaone-pl, post #2

OK OK dzięki. Już ok.

Nigdzie w tym linku z AmiKit nie było info, że najpierw trzeba się zarejestrować.

Ale doszedłem do tego, po lekturze linku z A1222plus.com .

Zatem - czekam na Tabora (lipiec pewnie... lub później), tymczasem czekam na czerwone pudło AAA.
[#5] Re: Tabor EA: czy komuś się udało?

@David, post #4

OK naklikałem jeszcze kilka zgód.

Mam teraz taką opcję na download:

PPaint Classic v7.3c


A po kliknięciu komunikat:

Download request denied by AMIStore server

Your AMISphere user account is not authorised to download this file. If you have recently purchased this item your order may still being processed.
If you have persistent problems accessing this file, please contact the A-EON system administrator (contact@a-eon.com)


WTF
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem