[#31] Re: Recenzja Heretic II

@mwb113, post #2

Mogłoby pamięci braknąć już na starcie. Chyba że w niskiej rozdzielczości.


A1200T Blizzard 603+ PPC 330mhz 68060 60mhz 256mb RAM.OS3.9 BB1+2, Mediator, Voodoo 3 P96. Indivision 1200 AGA SD/FF

Heretic II is running in 640x480x16 and then in 800x600x16.
[#32] Re: Recenzja Heretic II

@amikoksu, post #31

Czemu na PPC? Czemu nie zwykłe RTG+turbo?

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2024 08:40:12 przez miki1406
[#33] Re: Recenzja Heretic II

@Amig_OS, post #7

Jako ciekawostkę mogę napisać ze Hyperion jako jedyny posiada aktualną licencję na H2.
Gra do dzisiaj nie pojawiła się na GOG ani na Steam właśnie z powodu rozproszonych praw autorskich.

Szkoda bo kupiłbym. Grałem w to na moim pierwszym pc, pewnie mam jeszcze gdzieś... kopię
[#34] Re: Recenzja Heretic II

@miki1406, post #32

Zabrakłoby megaherców
[#35] Re: Recenzja Heretic II

@Amig_OS, post #7

Z tego co widzę w "Technical Requirements"
powinno ruszyć na A1200 i A3000/4000 z AOS4.1FE ok, racja
[#36] Re: Recenzja Heretic II

@miki1406, post #32

A jaki sens kastrować gry, bo musi być na 68k. Przecież te procki mają dużo mniejszą moc niż PPC. Po co robić sobie pod górkę. Trzeba pogodzić się z tym, że Amiga 68k to sensownie tylko 2D, 2.5D (izometria). 3D to tylko PPC i w miarę sensowną grafika od ATI 8500 w górę. Te gry, które pociągnie PPC to pewnie max poziom AA z 2010 roku. Tylko kto i za ile to zrobi. Na M68k rzeźbienia więcej, więc i drożej.
2
[#37] Re: Recenzja Heretic II

@KM_Ender, post #36

A jaki sens kastrować gry, bo musi być na 68k


Jest teraz taka dosyć popularna i w miarę tania zabawka tj. Pistorm.
2
[#38] Re: Recenzja Heretic II

@kempy, post #37

Miałem na myśli prawdziwy procek. Na PPC też jest emulacja 68k, ale po co skoro może być na PPC, a w przypadku Rpi ARM.
[#39] Re: Recenzja Heretic II

@KM_Ender, post #36

A jaki sens kastrować gry, bo musi być na 68k. Przecież te procki mają dużo mniejszą moc niż PPC. Po co robić sobie pod górkę. Trzeba pogodzić się z tym, że Amiga 68k to sensownie tylko 2D, 2.5D (izometria). 3D to tylko PPC i w miarę sensowną grafika od ATI 8500 w górę. Te gry, które pociągnie PPC to pewnie max poziom AA z 2010 roku. Tylko kto i za ile to zrobi. Na M68k rzeźbienia więcej, więc i drożej.


w pełni się zgadzam, to sie chyba brało z amigowych kompleksów, ciągłe próby udowodnienia światu ze sie na klasycznych da gdy już dawno sie nie da.

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2024 10:11:54 przez Azakiel
1
[#40] Re: Recenzja Heretic II

@Azakiel, post #39

Kompleksy to dopiero mieli ci co w swoich pc zmieniali procesory i karty grafiki żeby im doom i quake w końcu zaczął płynnie działać.
2
[#41] Re: Recenzja Heretic II

@MUFA-amigaone-pl, post #1

Przepraszam że recenzja była przez jakiś czas niedostępna. Cóż jestem na etapie przenoszenia hostingu. Tak więc w najbliższych dniach mogą wystąpić jakieś problemy, a w zasadzie takowe występują jeszcze cały czas z forum, które przeniesione jeszcze nie zostało. Użytkowników forum.amigaone.pl w tym miejscu najmocniej przepraszam i proszę o chwilę cierpliwości. Tymczasem recenzja gry Heretic II jest ponownie dostępna, pod zmienionym adresem.
2
[#42] Re: Recenzja Heretic II

@MUFA-amigaone-pl, post #41

Kolejny prezent dla fanów Heretic II:



"The Heretic Fortress" - Heretic II Multiplayer Mod
1
[#43] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Recenzja Heretic II
[#44] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Recenzja Heretic II
[#45] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Recenzja Heretic II
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem