Forum » AROS
[#1] Problemy z odpaleniem AROS-Max
Witam!!!

Mam problem z odpalaniem Aros-Max'a z CD. Gdy wybiore AROS-Max lub AROS-Max NVIDIA to pokazuje mi sie strzałka i czarny ekran. Dalej sie nic nie robi. Czasami wogóle nic sie nie pojawia.

Co jest.

Mój PC: ASRock K7VT4A Pro, Athlon XP 2500@3200, FDD1.44, LiteOn SOHW 812@832 DVD-RW, WD 40 GB, Palit NVidia GeFore 4 MX 440 64 MB RAM.

Za pomoc dziękuje
[#2] Re: Problemy z odpaleniem AROS-Max

@AmiFan_WAW, post #1

Może to napęd DVD RW jest przyczyną ? Nie masz gdzieś pod ręką napędu CD ROM ? A czekasz wystarczająco długo ? U mnie blat Wanderera pokazuje się po 37 s. :) a do tego momentu jest czarny ekran i strzałka .

[#3] Re: Problemy z odpaleniem AROS-Max

@AmiFan_WAW, post #1

Sprawdź, czy zanim wypaliłeś iso, zassałaś rzeczywiście całe archiwum.
Zobacz Aros-MaxMini.
[#4] Re: Problemy z odpaleniem AROS-Max

@Dariusz Pietrzak, post #3

Ano właśnie ... zasysałem sobie z www.aros.org "kociaka" i musiałem to robić na "raty". Czy to normalne ? Używam Mozilli :)

[#5] Re: Problemy z odpaleniem AROS-Max

@AmiFan_WAW, post #1

A na jakiej płytce wypalasz R czy RW?Miałem problemy z uruchomieniem AROS-a nagranego na płyte RW.Objaw był prawie identyczny jak u Ciebie.O dziwo ten sam krążek przełożony do drugiego napćdu startowała bez problemu.

[#6] Re: Problemy z odpaleniem AROS-Max

@ems, post #4

Nie jest to normalne ale na Firefoxie,Mozilli,IE działa, tzn nie działa
tak samo.
[#7] Re: Problemy z odpaleniem AROS-Max

@piter144, post #5

Ostatnio isa są dobre, ale profilaktycznie radzę zmniejszyć prędkość wypalania.
[#8] Re: Problemy z odpaleniem AROS-Max

@ems, post #4

proponuję zassać IBrowsem2.3 :D
[#9] Re: Problemy z odpaleniem AROS-Max

@R-Tea, post #8

Mam płacić za przeglądarkę ??? :) A poza tym nie ta platforma niestety

[#10] Re: Problemy z odpaleniem AROS-Max

@AmiFan_WAW, post #1

Hi!
Jest to ciekawostka, u mnie było to samo z twardym dyskiem "FireBall" (czy jakoś tak), gdy podłączyłem w jego miejsce WDCaviar'a to było ok.

Inny problem był na p100 i amd100 (nie wiem jakie płyty główne) - nie działała myszka (pod wingrozą działała), może dlatego że była starego typu, a nie ps/2...

Problem u ciebie musi wynikać więc z urządzeń podpiętych pod IDE

Pozdrawiam
Forum » AROS
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem