Forum » AROS
[#1] AmiGG
czy działa Wam pod AROS-em AmiGG?
[#2] Re: AmiGG

@FOrest, post #1

mi pod mosem sie notorycznie wiesza przez texteditor.mcc, trzeba oddamatowić go lub wrócić do poprzedniej wersji

[#3] Re: AmiGG

@rzookol, post #2

Rozumiem, że nie masz problemów z połączeniem do serwerów GG?
Próbowałem zmieniać adresy serwerów w ustawieniach AmiGG ale bez przerwy mam błąd połączenia. Zastanawiam się, czy wersja AROS-owa może się na tyle różnić od pozostałych, że jest odrzucana przez serwer GG jako nieprawidłowy klient??
[#4] Re: AmiGG

@FOrest, post #3

ja bym zaczął od aktywacji debugu w ikonce amigg i sprawdzenia co konkretnie sie dzieje

[#5] Re: AmiGG

@FOrest, post #3

Tlen bangla bez problemów, z siecią gg u mnie jest to samo.Debug oprócz komunikatu że nie udało się połączyc nic nie wypluwa.

[#6] Re: AmiGG

@piteq, post #5

Wczoraj zainstalowałem AmigaSYS4 z Workbenchem 3.0 na WinUAE. Przeglądarka chodzi, ale z Ami GG jest kłopot. Zainstalowałem, wpisałem dane, ale wywala błąd IP. Po sprawdzeniu które IP z którym portem działają (wylistowane na stronie www) wpisałem kilka dobrych IP, niestety w dalszym ciągu nie chce się połączyć.

Ktoś z was instalował już na WinUAE tego AmigaSYS4 wraz z WB 3.0 i Ami GG?

[#7] Re: AmiGG

@Duracel, post #6

to nie ten dział...
Forum » AROS
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem