Forum » AROS
[#1] Cinnamon Writer dla AROS-a
http://home.arcor.de/phoenixkonsole/ares/page2/files/page2-1026-full.jpg
OK
[#2] Re: Cinnamon Writer dla AROS-a

@FOrest, post #1

Good news!

[#3] Re: Cinnamon Writer dla AROS-a

@JaCoP, post #2

Przydałby się też dla MorphOS-a...
[#4] Re: Cinnamon Writer dla AROS-a

@FOrest, post #3

Cierpliwości. Skończą wersję dla AROS-a to się przeportuje. :D AROS-owe programy są ładnie pisane i AROS nie wojuje ze światem MorphOS-a więc jest szansa. Byłby problem gdyby Cinnamon Writer powstawał dla AmigaOS4. Wtedy port ze względów wojenno-ideologicznych byłby prawie niemożliwy. :(

[#5] Re: Cinnamon Writer dla AROS-a

@MDW, post #4

ależ on powstał najpierw na os 4 :)
[#6] Re: Cinnamon Writer dla AROS-a

@FOrest, post #5

Hehehe, nie wiedziałem. :)
No to może to jest droga. Z OS4 na AROS i potem na MOS. :)



Ostatnia modyfikacja: 17.11.2009 13:07:03
[#7] Re: Cinnamon Writer dla AROS-a

@FOrest, post #3

ale akurat ten cinamon writer (w obecnej wersji) to nic sensownego, dodatkowo dziala w sdl

[#8] Re: Cinnamon Writer dla AROS-a

@rzookol, post #7

heh nie wiem, nie testowałem ale to chyba jedyny rozwijany WYSIWYG?
No i "goal" jest ambitny... (Zgodność z Word i OO w trybie rtf...)
[#9] Re: Cinnamon Writer dla AROS-a

@FOrest, post #8

Rozwijany?? Dobre sobie. W tym tempie to prędzej umrą nasze dzieci niż doczekamy śię czegoś sensownego.
[#10] Re: Cinnamon Writer dla AROS-a

@FOrest, post #8

W trybie RTF? No to za dużej przenośności dokumentów nie będzie, bo RTF raczej niewiele elementów kuma. No ale oczywiście lepsze to niż nic. A co do SDL... no cóż, takie czasy. :) Przynajmniej będzie stosunkowo łatwy do przeportowania.

[#11] Re: Cinnamon Writer dla AROS-a

@FOrest, post #1

http://desler.be/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=4&lid=23
Udało się komuś to uruchomić?Tutaj coś piszą o problemie z czcionkam.Niby coś trzeba skopiować, ale nie za bardzo czaje o co chodzi :(

Edit
Coś nie chce mi wstawić linka.

TUTAJ-http://aros-exec.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=4276&forum=4&post_id=37444#forumpost37444



Ostatnia modyfikacja: 17.02.2010 18:05:57
[#12] Re: Cinnamon Writer dla AROS-a

@piteq, post #11

Udało się komuś to uruchomić?

U mnie,po kliknięciu na (ładną) ikonkę,następuje śliczny zwis systemu :)

[#13] Re: Cinnamon Writer dla AROS-a

@waldiamiga, post #12

U mnie działa i to przyzwoicie jak na alfę.
W tym wątku napisali, że Icaros nie ma niektórych czcionek z Nightly Builds i należy zassać najnowszego builda AROS-a i podmienić lub uzupełnić swój katalog Fonts.
Ja faktycznie mam Icarosa upgradowanego o jakiś nowszy NB i jak napisałem działa.
Nie mam jednak polskich czcionek... Ciekawe, czy to kolejny procesor, który ma z tym problemy...



Ostatnia modyfikacja: 18.02.2010 16:25:45
[#14] Re: Cinnamon Writer dla AROS-a

@FOrest, post #13

Ja już kwa mać nie wiem...Wczoraj kilkukrotnie próbowałem odpalić Cynamonka ale za każdym razem miałem zwis systemu.
Dziś,po przeczytaniu Twojego posta spróbowałem jeszcze raz i ...odpalił bez problemu.Widać musiał się "przegryźć" na dysku :)

Używam Icaros Desktop 1.2 Bulid 2 Dec 09

Łedyta: Wiesza system przy wychodzeniu z programu.



Ostatnia modyfikacja: 18.02.2010 16:45:32
[#15] Re: Cinnamon Writer dla AROS-a

@waldiamiga, post #14

Dla tych co nie mają AROS-a i Cynamonka przedstawiam screenshot

[#16] Re: Cinnamon Writer dla AROS-a

@waldiamiga, post #15

jak u Ciebie z ogonkami?

[#17] Re: Cinnamon Writer dla AROS-a

@FOrest, post #16

Ciężko stwierdzić , ponieważ program "strzela focha" i przestał się uruchamiać.

[#18] Re: Cinnamon Writer dla AROS-a

@waldiamiga, post #17

Hehe.Mam wręcz identyczną sytuacje.Wczoraj zassałem sobie świeży obraz systemu, zbootowałem z niego kompa (VirtualBox) i...zonk.Komunikat o błędzie taki sam jak w windows hosted.Zrezygnowany i pozbawiony pomysłów wystartowałem system z twardziela, klik na ikone cinamona i program jak gdyby nigdy nic uruchomił się.Za to dzisiaj przy próbie odpalenia wiesza cały system.Chyba dam sobie spokój, tym bardziej że program (jak dla mnie) rewelacją nie jest.Zdecydowanie wole NoWinED, ten przynajmniej nie ma problemów z polskimi znakami, jest szybszy, stabilniejszy.

[#19] Re: Cinnamon Writer dla AROS-a

@piteq, post #18

Zgoda z jednym"ale" :) Cinnamon to jedyny "na rynku" WYSIWYG.
Fajna opcja to eksport do PDF...

Forum » AROS
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem