Forum » AROS
[#1] AROS drukuje...
http://www.youtube.com/watch?v=3NIQJ-OwQc4&feature=player_embedded

Nie wiem dlaczego film zatrzymuje się na 34 sekundzie :(



Ostatnia modyfikacja: 24.05.2010 22:44:27
[#2] Re: AROS drukuje...

@FOrest, post #1

Jeszcze nie ogladalem. Jezeli film byl wrzucony niedawno, to pewnie sie jeszcze "przelicza" i jest aktualnie w gorszej jakosci. Jezeli o to chodzi, to jutro juz bedzie ok.

Dodane: Poszedl bez problemu. :)



Ostatnia modyfikacja: 25.05.2010 00:35:21
[#3] Re: AROS drukuje...

@FOrest, post #1

Jakaś wypasiona ta drukarka... Ktoś może rozpoznał model?

[#4] Re: AROS drukuje...

@FOrest, post #3

Moim zdaniem to laserówka Lexmarka. Któryś model z rodziny T64x.
Jest jedno poważne "ale":
- T64x to drukarki laserowe monochromatyczne, a na wydruku widać kolor. Tak więc albo ja czegoś nie wiem, albo jest to "fake" (drukarka przewinęła kartkę i tyle).
[#5] Re: AROS drukuje...

@przemysław, post #4

Fake to raczej nie jest, bo A2PS ma być częścią dystrybucji Broadway :)

Naprowadziłeś mnie i widzę, że to faktycznie kolorowy laser Lexmarka. Może C532dn?



Ostatnia modyfikacja: 26.05.2010 21:51:26
[#6] Re: AROS drukuje...

@FOrest, post #5

Chyba +/- dobrze trafiłeś w model. Mylił mnie trochę ten srebrny panel, który później zarzucono, stąd myślałem że to być może seria T.
W każdym bądź razie, wiadomość bardzo dobra. OK
Forum » AROS
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem