Forum » AROS
[#1] Chocolate Castle dla AROS-a
Jak w temacie. Program do tworzenia własnych klas MUI w wersji dla systemu AROS :)
http://www.mazze-online.de/aros/pictures/chococastle-aros.png

[#2] Re: Chocolate Castle dla AROS-a

@FOrest, post #1

Krashan jest zwolennikiem braku makr co przy rozbudowanym kodzie multiamigosowym powoduje setki zbędnych linii. Dlatego nie polecam chocolate castle chyba, że do nauki tworzenia metod.

[#3] Re: Chocolate Castle dla AROS-a

@rzookol, post #2

Nie mogę się doczekać riposty ;)

[#4] Re: Chocolate Castle dla AROS-a

@FOrest, post #3

Wyjaśniam:

1. ChocolateCastle w wersji dla MorphOS-a generuje kod tylko dla MorphOS-a, więc nie ma tam żadnych setek zbędnych linii.

2. Matthias Rustler napisał mi, że zmodyfikuje wersję AROS-ową, tak aby używała makr SDI, a więc kod wygenerowany przez wersję AROS-ową skompiluje się dla każdego z amisystemów. Nie wiem czy to zrobił, nie za bardzo mam na czym sprawdzić.

3. Możliwe, że w wersji MorphOS-owej dodam jako opcję również generowanie kodu z makrami SDI.



Ostatnia modyfikacja: 30.08.2010 11:40:50
[#5] Re: Chocolate Castle dla AROS-a

@G. Kraszewski, post #4

1. czyli wersja morphosowa obecnie jest nieużyteczna dla osób piszących multiplatformowe programy

2. uff, bałem się, że arosowy porter będzie podążał za Twoją filozofią

[#6] Re: Chocolate Castle dla AROS-a

@G. Kraszewski, post #4

Fajnie, że jest taki program i fajnie, że powstał port

[#7] Re: Chocolate Castle dla AROS-a

@rzookol, post #5

czyli wersja morphosowa obecnie jest nieużyteczna dla osób piszących multiplatformowe programy

Nie szkodzi. Wystarczy, że jest użyteczna dla mnie. Dodam do niej w przyszłości to, co uznam za stosowne i w sposób jaki mi będzie odpowiadał.

uff, bałem się, że arosowy porter będzie podążał za Twoją filozofią

Dostał źródła i niech się bawi jak umie... Ja mu w każdym razie nie będę mówił co ma robić. Możesz go poprosić o zmodyfikowany kod i zbackportować wersję AROS-ową na MorphOS-a .

[#8] Re: Chocolate Castle dla AROS-a

@G. Kraszewski, post #7

Jesteś szczery do bólu :)

Forum » AROS
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem