Forum » AROS
[#1] 1.2.6 i VB 4.0.2
Witam, w końcu odpaliłem nowego Icarosa. Wszystko prawie ładnie śmiga (w końcu pod najnowszą wersją Virtual Box-a 4.0.2), tylko z siecią mam problem. W starszym Icarosie pod starszym VB net ładnie śmigał. A tu "cisza". Wypróbowałem wszystkie tryby pracy emulowanej k. sieciowej i d...
Ktoś ma już doświadczenia w podobnym środowisku?? Bez neta jak bez ręki .

[#2] Re: 1.2.6 i VB 4.0.2

@JaCoP, post #1

Na stronie Icarosa była informacja, że lepiej na razie nie używać VB4 gdyż występują różne problemy. Zalecam tymczasowo wrócić do wersji 3.x

[#3] Re: 1.2.6 i VB 4.0.2

@Ziolo, post #2

No w koncu moge potestowac z netem. Pod 3.x ladnie dziala. Pisze teraz z Icarosa.THX! Zabieram sie za testy.

[#4] Re: 1.2.6 i VB 4.0.2

@JaCoP, post #3

A możesz opisać jak skonfigurowałeś VB i AROSa aby mieć dostęp do sieci?

Forum » AROS
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem