Forum » AROS
[#1] nie działa aros.ppa.pl
www.aros.ppa.pl nie działa

[#2] Re: nie działa aros.ppa.pl

@tomek, post #1

Też właśnie to zauważyłem :( Mam nadzieję, że powróci jak najszybciej :)

[#3] Re: nie działa aros.ppa.pl

@tomek, post #1

Działa

[#4] Re: nie działa aros.ppa.pl

@Sir_Lucas, post #2

a działa

[#5] Re: nie działa aros.ppa.pl

@(V)(I)mothe(P), post #4

Panowie a kliknijcie w:
www.chal.ppa.pl

Czy u was działa? Bo u mnie właśnie taki sam był komunikat jak tylko wchodziłem na aros.ppa.pl

[#6] Re: nie działa aros.ppa.pl

@Sir_Lucas, post #5

nie działa

[#7] Re: nie działa aros.ppa.pl

@(V)(I)mothe(P), post #6

Nie działa,a stronka apc74 też jakiś błąd ma.
[#8] Re: nie działa aros.ppa.pl

@phl22, post #7

Mi się wydaje, że to jest spowodowane atakami hakerskimi jakie miały miejsce wczoraj. Być może się mylę.

[#9] Re: nie działa aros.ppa.pl

@(V)(I)mothe(P), post #8

Jedyną karą dla takiego dowcipnisia powinien być atak hakerski "haczką" (motyką) na przyrodzenie, bądź siedzenie delikwenta. Jakby mu haszcze wydepilowali haką lub nową grządkę zrobili na tyłku to by zmądrzał. Normalnie jak czytam to mnie krew zalewa.



Ostatnia modyfikacja: 27.02.2011 21:47:02
[#10] Re: nie działa aros.ppa.pl

@Ender, post #9

icaros.ppa.pl tez przez chwilę nie działał. Cały atak na szczęście ograniczył się do usunięcia pliku index.php. Dlatego właśnie wyskakuje ten błąd "Forbidden"

Forum » AROS
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem